Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak a rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a rengeteg szabadidőmmel szakítás után?

Figyelt kérdés
Barátnőm kidobott sok év után, mellette nem nagyon járkáltam el a haverjaimmal így csak pár darab maradt. Rengeteg a szabadidőm és sokszor nem érnek rá azok, akik eddig kerestek, mert màr pl.: nekik is lett barátnőjük. Belenyomorodok a magányba, nem tudom mit tehetnék, ismerkedni nem akarok. Nincs kedvem semmihez/senkihez, de csak fekszem itthon, a sorozatok, filmek sem kötnek le. Edzek, de azt is letudom mindennap és a többi idő szabad. Főleg ilyenkor hétvégén a rossz, az idő is s*ar… tényleg nem tudok semmit kezdeni magammal. Bulizni nem akarok menni, mert nincs hangulatom egyáltalán. Mit tegyek?

márc. 23. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Chatezz csajokkal.
márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress új hobbit, tanulj valamit pl.nyelvet, főzni stb. Bàrmi ami érdekel. Ne hagyd el magad.
márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez a baj az edzés az új hobbim, főzni főzök így mindennap. Nyelvet is tanulok, de még így is bőven van időm a semmittevésre. Nem akarok ismerkedni se, mert úgy vált el tőlem barátnőm, hogy most sok benne a fájdalom, nem tudja mit érez, idő kell hogy tisztázódjon benne. Én erre annyit mondtam, hogy ha ehhez idő kell, akkor nem kérek belőle, én tudom mit akarok. Mondtam neki letiltom mindenhonnan, de nem akarja, mert ő mai napig írkál mindennap, és ő maga se tudja miért. Úgy érzem hülyít, és nem fogja fel, hogy így nem tudom elengedni… mit tegyek ??
márc. 23. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Ha idő kell neki, akkor kapjon.
márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Keress munkahelyet.
márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nehéz neki is elengedni a sok évet de így csak veled tol ki mert nem tudsz tovább lépni. Sajnos ilyen ez mikor az embernek a párja nincs mellette többé ilyenkor semmi és senki nem érdekli. Én is így voltam meg sokan így vannak. Én sem tudtam erőltetni hogy ismerkedjek mert egyszerűen nem volt kedvem az egész jópofizáshoz hogy megjátszam a jó kedvet és hogy szívesen ismerkedem. Így hagytam is a fenébe.
márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá a régi haverjaidra. Simán lehet, hogy legalább 1-2 örülni fog neked.
márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Dolgozok mint írtam, de h-p-ig.


#6 Igen ő is ezt mondja, hogy kötődik hozzám, meg szeret, csak túl sokat ártottam neki már az évek alatt és betelt a pohár. Viszont ha azt mondom neki, hogy nekem így nem jó, hogy beszélünk, egyből azt mondja, hogy önző vagyok. Úgy érzem nekem sokkal jobban fáj ez az egész.

márc. 23. 15:43
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Én elkezdtem motorozni, és csak azt bánom, hogy nem előbb szereztem meg rá a jogsit. Kimozdít itthonról, jókat lehet csavarogni, és nem agyal annyit az ember a múlton. Meg nőnek is bejönnek a motoros pasik ;)
márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Ismerős, én is motorozom habár csak 125 ccm-es kis semmim van :D és most a kormánynak is gatya mert még tavaly összetörtem :) , de lassan megcsináljuk azt veretem én is. Motorozáskor 5 perc alatt többet él az ember mint 1 év alatt. Amíg nincs összerakva, marad az autó, az a másik nagy elfoglaltságom mostanság. :/
márc. 23. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!