Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megérett a kapcsolat a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérett a kapcsolat a szakításra?

Figyelt kérdés

Belefásultam a kapcsolatba, és már nem érzem azt, hogy szeretne engem, de én sem úgy érzek iránta, mint korábban. Azt tudom, hogy a kezdeti lángolás elmúlik, de 6 év után még nem kellene úgy élnünk mint egy nyugdíjas házaspár. Együtt élünk, de alig beszélünk egymással, reggel 5-6 mondatot meg vacsoránál pár mondatot. Pedig munka után kb. 5 óránk lenne alvásig, amit együtt tölthetnénk, de ő az egyik szobában játszik a számítógépen, én meg a másikban tévézek vagy a telefont nyomkodom, olvasok stb. Tudom, hogy én is hibás vagyok, de már nem érzem azt, hogy lenne erőm plusz energiát beletenni ebbe a kapcsolatba, korábban már próbálkoztam párszor, de nem lett változott semmi. Hétvégente is mindig én „nyúzom”, hogy menjünk valahova vagy csináljunk valamit, ő mindig csak játszana, vagy pihenne, feküdne. Amikor beszéltem neki a gondokról, meg hogy ennek így nem lesz jó vége, nem tudom tovább csinálni, azt mondta, hogy nem érti mi a bajom, mit várok egy 6 éves kapcsolattól, másnak sem jobb…. De azért összeígért mindent, hogy jobb lesz, és majd csinálunk programokat, többet leszünk együtt, ez kb. 2 hétig tartott és visszaállt a régi rend. Ha bármi problémáról beszélek neki, mindig az a válasz, h nem ért engem és nincs semmi baj, csak felfújom.

Szex kb. heti 1x van. Szerintem ez is kevés.

De ha csak megemlítem a szakítást, minden összeígér és nem akar elengedni.

Szerintetek akar még egyáltalán tőlem valamit, vagy csak fél a változástól és kapcsolatfüggő?



márc. 21. 17:22
 1/8 A kérdező kommentje:

"Veszekedni" kell vele állandóan, hogy csináljunk valamit, mert be van ragadva a lakásba. És ezt már egyre nehezebben bírom. + egyszerűen azt érzem, hogy már nem tudunk miről beszélni. Vacsoránál is csak ülünk, eszünk szépen csendben, és azon gondolkodok, hogy mi a francot tudnék neki mondani.


N 33, F 43

márc. 21. 17:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandó változtatni, veled kimozdulni, menj el egyedül vagy barátokkal. Aztán majd vagy ő is megmozdul, vagy vége.
márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyik pillanatban azt érzem, hogy ő is szakítana, csak nem akarja meglépni és tőlem várja.

Következő nap meg teszi a szépet és hónapokkal előre nyaralást akar foglalni.

Nem tudok kiigazodni rajta.


Többször szerveztem programot nélküle. Amikor hívtam, h jöjjön velem koncertre, nem akart. Amikor elmentem nélküle, utólag megsértődött, h őt is érdekelte volna és én nem vettem neki jegyet.

Mindig más amit mond, és más amit csinál.

márc. 21. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mindig más amit mond, és más amit csinál."

Akkor egyszerűen nem számíthatsz rá.

Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy szakítás.

De egy őszinte beszélgetést még megérdemel a dolog, ha össze tudtok szervezni egy találkozót az egyik szobában, és egy időre feladjátok ezért a kütyü nyomogatást.

márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

én pontosan így vagyok vele csak én vagyok a F . 7 éve vagyunk együtt 5 éves lesz a fiunk és total 0 ami közöttünk van, gyerek miatt tartottam ki idági de már ő sem tud ebben a kapcsolatban tartani és inkább leszek jó apa de külön mint hogy ebbe ragadjak úgy hogy már mi sem 20 évesek vagyunk N36 F35


Szex azthiszem fél éve volt és az elmult 5 évben nem volt több mint 8-10 alkalom, amúgy kb ugyan az mint nálatok csak itt én erősködök.


Pontosan most van az hogy pár napő mulva költözök az albérletből egy másikba külön és kezdek mindent elölről. Bármi jobb mint egy ilyenbe bennemaradni szóval lépj te is.

márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát, ha gondolkodni kell hogy miről beszéljetek az szerintem gond. De lehat azért, mert mi mindig beszélgetünk mindenről 12 év után is. Olyan cipőbe voltam, hogy semmihez se volt erőm hetekig, depis voltam és a barátnőm több programot akart volna.


Próbálj meg érdeklődni a játéka iránt, ha annyira azt nyomja. Legyél valamivel több.

márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a támogató szavakat.

Sajnos többször átbeszéltük a kapcsolatunkat ugyanazok a gondok miatt és minden a régiben maradt, így nem tudok mást csinálni, mint szakítani.

márc. 23. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!