Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Próba,hogy mit lépek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próba,hogy mit lépek?

Figyelt kérdés
Lassan 1 honapja nem beszélünk a barátnömmel mert ugyan azokat a hibákat kőveti el mindig és ezért mindig összeveszünk ,többször mondta,hogy változni fog de nem sikerult soha ,nagyon vágyik a figyelemre pedig tőlem mindig megkapja de szerintem van más pasi a képben de ez csak feltételezes.A lényeg az,hogy a semmiből bejelölt a barátnője akit én soha nem láttam és nem is beszéltem vele,már lájkolgat is mi lehet ez valami nyomozás vagy próba,hogy ráirok-e.Mi mar nem vagyunk ismerősök semmilyen közösségi oldalon,lehet igy követ engem.

márc. 25. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. Meg azt akarja tudni, bekapod-e a horgot.
márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akivel nem tartod a kapcsolatot, azzal nem is tudsz kapcsolatban lenni. „Szünet” meg csak az iskolában, az egyetemen és a munkában van.

A csaj részéről ez egy bugyuta, bizalmatlan, kutakodós, tesztelgetős taktikázgatás. Én a helyedben már rég el is felejtettem volna. Felesleges az ilyenekre külön időt pazarolni. Nem érdemlik meg! 😅

márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kéne. Egy mentális eset a csajod és te is ezek alapján mert még vele vagy.
márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a barátnője az ő kérésére próbál törbe csalni, beveszed-e a horgot.
márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!