Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megpusztulok abba hogy kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpusztulok abba hogy kit veszítettem el?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátnőm 4 év után, és most látom a képeit, annyira szép. Egyszerűen belepusztulok a fájdalomba, úgy hiányzik.. nem bírom már :( Sose fogok még egy ilyen nőt találni, ő volt a tökéletes számomra :(

Mit csináljak? Gyógyszerezem magam mindennap, de nem bírom ezt érzelmileg…



márc. 28. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Annyira szép... Ennyi?


Fordulj pszichológushoz! Hamarább kellett volna értékelni FŐLEG A BELSŐ tulajdonságai miatt.

márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
hozzászoktál h van valakid, és h van rendszeresen szex
márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Hogyha tökéletes lett volna akkor nem szakít, nem? Avagy számodra az a nő tökéletes, aki otthagy?


Szerintem érdemes szakember segítségét kérned, nehogy rossz vége legyen a gyógyszereknek.

márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak az idealizált képet hiányolod. A mostani ember aki a valóságban is él, az meg elhagyott téged, és kész. A 2 szereplő nem ugyanaz.

Vagy ha ugyanaz neked, akkor gondolkozz el azon, hogy te olyat siratsz, aki otthagyott, akinek te nem vagy értékes.

márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

El kell gyászolni ezt a kapcsolatot, ez normális.

De ő nem szeret téged, ha elhagyott. A jó hír hogy így esélyed van találni olyat aki szeretni fog.

márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha emiatt hiányzik, mert de szép csaj, akkor megértem, hogy kirakott.
márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Gyenge ember vagy... Pláne hogy odáig jutsz, hogy a külsejét ilyen szinten siratod, mintha neked járna, hogy veled legyen.

Foglald el magad valami értelmes dologgal (munka, sport, hobbi) és mindenki jobban jár.

márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

A magam részéről maximálisan megértelek. Nekem tavaly volt egy igen fájdalmas szakításom. Igaz, mi nem voltunk olyan sokáig együtt, mint ti, de borzasztóan megviselt.

Amit tehát érzel, az normális, hiszen elvesztetted a szerelmedet. A döntését azonban tiszteletben kell tartanod, ebben a kapcsolatban ennyi volt. A tapasztalatokat, amit szereztél, felhasználhatod majd a következő kapcsolatodban is.


Ha szükségesnek tartod, akkor fordulj szakemberhez. Sőt, esetedben szerintem ez lenne a jó, ha már gyógyszerhez nyúlsz! Érdemes lenne kikérni egy pszichiáter véleményét a gyógyszerről amit szedsz, és annak adagolásáról!


Az exed képeit ne nézegesd. Idővel jobb lesz, és túl leszel rajta. Találhatsz olyasmi nőt, mint amilyen az exed, (csak most tűnik egyedinek) sőt, még nála jobbat is. Ha majd csökken a fájdalom, és ismét felfedezed a nőket, akkor meglátod, hogy egy rakás csinos és értelmes nő van a világon.


Javaslom, hogy próbáld lekötni a figyelmed olyan dolgokkal, amiket szeretsz. Ha szükséges, beszélgess másokkal. Tűzz ki célokat, például tanulj idegen nyelvet.

A lényeg az, hogy fejlődj.


Sok erőt kívánok!

márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is megértelek teljesen, hasonlón megyek keresztül.
márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Dikk hát nefogdvisszamagadtesó
márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!