Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barát vagy nem barát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adimad kérdése:

Barát vagy nem barát?

Figyelt kérdés
Még soha se volt ilyen velem de a történet lényege volt egy férfi akivel fél évig voltunk együtt aztán végül vége lett de a szakítás után még az egyik szülőmel megtartotta a kapcsolatot eközben egy hétre rá lett egy másik párja azóta eltelt egy hónap és végül rám írt elmondta hogy vannak gondok mostani kapcsolatában és valahogy kilyukadtunk a mi kapcsolatunkra és azt úgy beszéltük meg hiába van kémia és vagyunk el egymással ez a kapcsolat nem fog működni és azok után kaptam tőle egy kérdést hogy miért van az hogy jól érzi magát a mostani párjával de azon megy a vita hogy már három napja nem bír mellett aludni ezért inkább egyik haverjánál alszik párját meg zavarja ez mellékesen van egy gyermekem akit ő nagyon szeret és volt egy olyan üzenete egy posztom mi a facebookon ami a poszt lényeg annyi volt én nekem nincs most senkire szükségem csak a gyermekemre amire ő egy smiley-ra úgy reagált hogy szomorúan meg is kérdeztem ezt a reakcióját a válasz ennyi volt én nekem kell egy család nekem is és a gyermekemnek is keresem válaszokat és a kérdéseire is de jó magam se tudom választ erre se a kérdésèrre
márc. 29. 09:35
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Fub+.


Mindezt egy levegővel elolvasni elég necces volt.


Naszóval mondom az egyszerű igazságot: még belédtörölné emberünk a pénuszt pár alkalommal.


Én a helyedben magamra koncentrálnék és kibannolnám az életemből ezeket a kétes alakokat.

márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd aztán ha veled lesz akkor meg a mostani párjának panaszkodik rólad? Én hanyagolnám az illetőt, nem tűnik korrekt embernek.
márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem találja meg a helyét a nők mellett, túlságosan éretlen, felszínes, szexcentrikus. Annyit jelent az egész mint írta Noren1989: azért még megpakolna nyugodtan akár barátnő mellett míg meg nem unna. Azt nem értem hogyha a gyereked a legfontosabb akkor miért foglalkozol olyan primitív lényel aki csak kihasznált és kihasználna?
márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!