Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon kellemetlen, de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlen, de mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Volt egy munkatársam akivel egy együtt voltunk. Csúnya vége lett, lefekudt mással . A lényeg hogy még egy helyen dolgozunk. Nem is lenne ezzel gond, de akárhányszor beszélnem kell vele azt érezteti hogy undorodik tőlem és szégyell. A testbeszédéből/ reakcióiból látom ezt . Egyrészt nem értem miért , másrészt akivel valaha együtt voltam én azt nem szégyellem vagy nem tartom cikinek. Szétbarmolta az önbizalmam teljesen, azt érzem hogy nem lehet szeretni és nem kellek senkinek . Néha azon gondolkozom, hogy jobb lenne ha nem élnék… nem bírom magam összeszedni egyszerűen, hogy lehet ezt jól kezelni lelkileg magamba ? Kérlek adjatok tanácsot, szeretném jobban érezni magam .
márc. 30. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felmondani? Leszarni őt? Ha valami durvábbat tesz, provokál jelenteni munkahelyen?
márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Látjátok feleim ez a baj a munkahelyi légyottokkal... ha véget ér a románc akkor is együtt kell(ene) dolgozni az exeddel, de nem mindenki eléggé felnőtt hozzá hogy ezt kezelni tudja. Az exed sem az. Válts munkahelyet és addig sz.rd le mit gondol. Az exed, nem a párod!
márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő csalt meg téged, semmi oka így viselkedni... Ha ennyire hatással vannak rád a reakciói és nem tudod figyelmen kívül hagyni, akkor lehet azzal járnál legjobban, ha új munkát keresnél. Biztos könnyebb lenne, ha nem látnád napi szinten.
márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem fog változni. Keress más munkahelyet.
márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-mas tudod mit ? Igazad van, szégyellje magát ő. A munkát szeretem, azt csak a végső esetben hagynám ott. Miatta biztos nem megyek el. Azt nem tudom az önbizalmammal mit kezdjek. Azóta gyanakodok mindenkire, akár baráti, családi bármilyen kapcsolatokban hogy nem vagyok elég jó és egyszer csak nagy hazugság közepén ,, ott hagynak ‘’ és kidobnak mint ahogy ő tette . Kb mintha meghaltam volna.
márc. 30. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már te is ostoba. Van elég bőven.


Ne azonosulj a többi idiótával aki egy ilyen ex miatt feladná az életét és depresszióba süllyed.

márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőt veszel magadon és ezentúl keresztül nézel rajta, az a legjobb megoldás szerintem. Tudom, baromi nehéz megtenni, de hosszú távon csak ez éri meg és ez idegesíti a leginkább.
márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne válts munkahelyet azért mert ő nem tud viselkedni. Szard le és tedd a dolgot, te semmi rosszat nem tettél, szégyelje magát ő.
márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta. Változtasson a külsödön. Sportolj. Sétálj. Olvass. Ja és mindig mosojogj. Érezze azt hogy neked boldogabb az életed, az elégtétel. Nem mindenkivel fog átverni. Én is csúnya szakítás után hittem össze a párommal. Hiddj magadban.
márc. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A masik beszélheti tele a fejèt ilyenekkel.
márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!