Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel ebben a lehetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel (23) jártunk egyszer fél évet, de annak végül véget vetettem, mert sok olyan tényező volt a kapcsolatban (késések, viták generálása, távolság, stb.), ami miatt nem működött a dolog.

Két hónap szünet után összefutottunk és úgy voltunk vele, hogy próbáljuk meg újra. Most 2 hónapja tart a dolog, igazából a korábbiból semmi gond nem maradt meg, odafigyelünk ezekre. Ugyanakkor nálam valamiért már nem jön az a bizonyos érzés, csak tingli tangli részemről a dolog, hiába próbálok jobban kötődni hozzá. Úgy gondoltam ez majd javul, de sajnos semmi, erőltetni meg felesleges.

Szeretnék szakítani vele, de fontos, hogy tisztelem és becsülöm a lányt, nem akarom a kelleténél jobban megbántani. Egy hete felhívtam, hogy beszélni szeretnék vele és találkozzunk nála. Sajnos a tali előtt írt, hogy a nagymamája korházba került, ezért lemondta a talit. Rá két napra sajnos el is hunyt a mamája, akivel közeli kapcsolatban voltak :S

Így nyilván nem akartam erőltetni a dolgot, épp elég bánata van most szegénynek. A gond csak az részemről, hogy érthető okokból bennem/velem keresi a lelki támaszt. Én ebben szívesen segítek neki, tényleg együttérzek vele és szomorúvá tesz a bánata. Gyakran beszélek vele, próbálom megnyugtatni, felderíteni. Ő viszont folyamatosan mondja/írja mennyire hiányzom neki, mennyire szeret és úgy érzem azt várja el (valahol érthető okokból), hogy én is ezeket mondjam vissza neki. Tegnap már meg is kérdezte, hogy "Ugye te is nagyon szeretsz engem?". Igyekeztem kicsit elbagatelizálni a témát. Én ezeket nem tudom őszintén mondani (legalábbis úgy ahogyan ő akarja), hitegetni pedig nem szeretném. Szerintem érzi is rajtam, hogy igyekszem kerülni ezeket a dolgokat, ettől pedig még bánatosabb, nekem meg megszakad a szívem már miatt, és azon agyalok, hogy vajon mekkora egy szemét vagyok.

Ti mit tennétek? Tényleg tisztelem őt, és nem akarom hitegetni, de most mégsem szakíthatok vele, nem? De azt sem csinálhatom, hogy húzom a dolgot :( Elég faramuci helyzet :S



#barátnő #párkapcsolat #szakítás #hogyan szakítsak #mikor szakítsak
ápr. 5. 13:19
 1/4 anonim válasza:
73%
Miért hülyíted ezt a lányt, miért kellett vele újra összejönni, ha nem szereted?
ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Előtte semmi probléma nem volt érzelmek terén, kezdtünk egymásba szeretni, mással volt a gond. Nem gondoltam, hogy ha újra megpróbáljuk ez már nem fog nekem menni ismét.
ápr. 5. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1: Írja is ezt a szövegben, hogy MIUTÁN ÖSSZEJÖTTEK, ébredt rá, hogy már elmúltak részéről az érzelmek.
ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oszintesegnel jobbat meg nem talaltak. Elmondod neki, amit erzel, es o majd kezd vele valamit.
ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!