Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a leggazabb szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggazabb szakító indok amit valaha mondtak Neked?

Figyelt kérdés
Várom a valaszokat akar lekoptato szövegeket is férfi/női részről egyaránt...:D
2016. máj. 6. 09:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Gazos voltam alulról.
2016. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 CptTomato ***** válasza:
100%
1,5 es 3,5 ev utan is majdnem ugyanazt mondtak ... Nem illünk ossze. (persze mivel addigra massal mar osszeilleaztettek magukat)
2016. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeretnék párkapcsolatot, de just for fun még egyszer utoljára szexelhetnénk és te nagyon szeretni való lány vagy.Kaptam ezt meg 30 évesen :D
2016. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta, hogy jobb vagyok nála és tuti megcsaltam, mert ez nekem tuti nem elég. Biztos benne. Nem csaltam meg soha. Csak pislogtam. :D
2016. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Jah és az előzőhöz hozzáteszem, 2év8hónap után...
2016. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj,nagyon jó veled de még mindig az exemre gondolok,képtelen vagyok tartós kapcsolatra veled. Másnap a parom.hu-n: Kedves,sportos,ŐSZINTE srác keresi csinos párját hosszú távra...
2016. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"picit alacsony vagy nekem"

23 centivel voltam magasabb nála...

2016. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi valaszokat jókat mosolygok rajtuk.....:)))))


Nekem az eddigi legviccesebb szakító? Szöveg mert szerintem egyutt se voltunk meg....:))))


Tul jo vagy nekem minden teren es annyira megszerettelek hogy nem akarlak későbbiekben azzal megbantani hogy felredugnek mert ismerem magam annyira hogy tudjam ez lenne......


Elsőnek meg szomorkodtam is a helyzet miatt, nem is a srác miatt mert tenyleg jól alakultak a dolgok na de ez a szöveg mindent vitt nalam......:)))))) ki érti?!:))))))))

2016. máj. 6. 10:36
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Nekem azt mondta a srác: Úgy érzem én többet érdemlek.

Első ledöbbenés után már inkább komikus volt és enyhén nagyképű. Azóta sincs tartós kapcsolata csak néha csajai. Gondolom nincs olyan aki őt megérdemelné :-)

2016. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Február volt és egyetemisták voltunk, 21 évesen. Azt mondta az év szeptembertől (fél év múlva!) átmegy egy másik városban lévő egyetemre.

1. Fél évet attól még mindenképp együtt lehettünk volna

2. Megpróbálkozhattunk volna távkapcsolattal.


25/F

2016. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!