Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miben jobb ő, mint én? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben jobb ő, mint én? Miért lettem lecserélve?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, akivel együtt voltam pár hónapot. Nagyon szenvedélyes volt a kapcsolatunk, úgy éreztem nekem ő az igazi, soha egy hangos szó nem volt köztünk. Azt hittem kötődik hozzám ő is, kimondta többször, hogy szeret. Szexuálisan szintén teljesen összeillettünk, azt mondta nagyon élvezi velem az együttléteket, és hogy gyönyörű nőnek talál. Egyszóval tökéletesnek éreztem vele mindent. A bajok ott kezdődtek, hogy ő külföldre tervezett költözni már megismerkedésünk előtt is, ami nekem több okból kifolyólag sem jöhetett szóba. Ennek ellenére bíztam benne, hogy idővel talán valamit kitalálunk, ha kitartunk egymás mellett, ugyanis én ennyire ragaszkodtam hozzá, hogy akár távkapcsolatba is belementem volna vele. Ő nem akarta távkapcsolatot, megértettem az álláspontját. Még el sem költözött Magyarországról már szakított velem, arra fogva a szakítást, hogy neki egy barátnő most nem fér bele az életébe és idejébe (tényleg rengeteg időt töltöttünk együtt), mivel költözik el az országból és arra kell fókuszálnia, rengeteg elintéznivaló stb, valamint nem akar még közelebb kerülni hozzám érzelmileg, mert annál fájdalmasabb lesz a búcsú. Azt többször kihangsúlyozva, hogy velem tényleg semmi problémája nincs, semmi rosszat nem tud rám mondani, nagyszerű embernek tart, szimplán neki most egy barátnő nem fér bele a jelenlegi helyzetébe. Egy világ dőlt össze bennem, egyértelmű volt, hogy nekem ő sokkal, de sokkal többet jelentett, mint én neki. Elfogadtam a döntését, nem kerestem. Teltek múltak a hónapok, ő még ekkor is itt volt Magyarországon, egy véletlenszerű találkozás miatt újra felvette velem a kapcsolatot. Elkezdtünk beszélgetni, majd idővel kiderült, hogy neki új “barátnője” van (akit nem vállal fel), mert vele is ugyanaz a helyzet áll fenn, mint ami anno velem. Költözik el az országból, távkapcsolatot nem akar stb, szokásos lemez. Ez nekem egy újabb pofán rúgás volt. Itt derült ki számomra, hogy ő ezek szerint valakit akart maga mellé, csak nem engem, de közben meg ezzel a lánnyal is csak szórakozik. Nekem mondta, hogy nincsenek is hivatalosan együtt és szándékában sem áll vele összejönni, mert érzelmileg védeni akarja magát a csalódástól, ha elköltözik. Nálam közben bepróbálkozott, meg akart csókolni, de nem hagytam neki, már csak az új lányra való tekintettel sem. Ennek ellenére felmerült bennem a kérdés, hogy ha ő nem akart barátnőt Magyarországon, akkor miért lettem mégis lecserélve valaki másra? Vagy lehetséges, hogy ő senkit sem vesz komolyan, és csak szórakozik, meg felelőtlenül csajozik, ahogy a kedve tartja? Azt kell még róla tudni, hogy ő sajnos hatalmas csajozó, rengeteg nővel volt már viszonya, hosszabb-rövidebb kalandja, kapcsolata.

Kérlek adjatok valamilyen tanácsot, kívülálló vélemények érdekelnek, mert eléggé magam alatt vagyok és nem látok tisztán.☹️



ápr. 12. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen azm csajozós típus.


És az álmodozó lányok mind beleszeretnek , és bedőlnek a kedvességeknek szép szavaknak....


Amúgy ügyes a pali, és szerintem kihasználja az adottságait.


Csak ebben te is benne vagy.

ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

"Vagy lehetséges, hogy ő senkit sem vesz komolyan, és csak szórakozik, meg felelőtlenül csajozik, ahogy a kedve tartja? Azt kell még róla tudni, hogy ő sajnos hatalmas csajozó, rengeteg nővel volt már viszonya, hosszabb-rövidebb kalandja, kapcsolata."

A kérdésedet megválaszoltad az utolsó mondatoddal! Felejtsd el, lépj tovább!

ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

"Vagy lehetséges, hogy ő senkit sem vesz komolyan, és csak szórakozik, meg felelőtlenül csajozik, ahogy a kedve tartja? "


Több mint valószínű, hogy így van.


Ami persze fakadhat a csalódástól való félelemből, nem akarja megbántani a nőket, de mégis sikerül, de hogyha úgy van akkor csak szex kapcsolatokban kéne magát kiélni. Csak az a baj, hogy bepróbálkozik annál aki közelebb van éppen.


Nem veled van a hiba, de jobban tennéd ha többet szóba se állnál vele sehol, semmikor mert csak kihasználna a saját nyomora miatt.

ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lecserélve ugyanis le akart smárolni. De mással/másokkal szexelget szanaszét, értsd attól függ hol tartózkodik, vevő-e rá a hárem.

Semmirekellő szoknyapecér. Szétcsalna mint a sicc, nem bír a bigyójával, nem fog kb. soha megállapodni.

Ne vesztegesd rá az értékes időd, szard le magasról.

Hidd el jobban jársz nélküle.

ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazi pinabubus...egy szavát se hidd el. Nekem is van ilyen kollégám, úgy cserélgeti a barátnőit mint más a fehérneműt. Soha nem mutatja be őket senkinek, a legtöbb még azt sem tudja van-e testvére vagy hol lakik.

Kedves hölgyeim ilyenkor hova rakjátok az eszeteket? Az a férfi aki felvállal tieteket az büszkén mutatja be mindenkinek a szerzeményét és dicsekedni akar vele, aki kifogásokat keres annak ez eszébe sem jutott.

ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Mibe fogadunk kérdező, hogy esze ágában sincs külföldre mennie csak azzal rázza le a nőket, hogy ő azért nem akar komoly kapcsolatot? ^^
ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben ráírnék a másik csajra, hogy őt se használja ki továbbra is mint téged.
ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem vállal fel senkit, mert igy mindenkinek azt hazudhatja hogy független. Valószínú egyszerre futtat párhuzamos kapcsolatokat, és gyanítható, hogy ez a külföldi sztori csak ürügy hogy lepasszolja a nőket anélkül, hogy megbántaná őket.

Tipikus iskolapéldája a sunyi nőcsábásznak, maga után hagyva megannyi összetört női szívet.

Teljesen egyértelmű, hogy meg lettél vezetve, úgymint a többiek. Nagyon sajnálom, tedd el tapasztalatnak. Ne okold magad, majdnem minden nő találkozik egy ilyennel 1x élete során.

ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noren1989 ***** válasza:
84%

Adom #6 mondàsàt.


Kameremann a faszi, annyi nőt huzigàl, ahogy a kis pömpölője bírja.


Strigula voltàl, sry.

ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Képzelheted mennyire szeretett, ha rövid időn belül már mással van együtt és azt is hülyíti. Szerintem nem magadban kell keresni a hibát, ott van előtted mi miért történt.
ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!