Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez nem furcsa az exemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem furcsa az exemtől?

Figyelt kérdés

Lájkolja az insta sztorimat, amin az új barátommal vagyok. Most ez csak szerintem egy átlátszó trükk arra, hogy azt mutassa teljesen túltette magát rajtam? Mármint lehet tényleg így is van, de ezzel, hogy belájkolta szerintem pont az ellenkezőjét mutatja, mert full erőltetett hatást kell, mint aki bizonygat az irányomba. Nekem eszembe nem jutna lájkolni fordított esetben.

Mit gondoltok?



ápr. 13. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én csak figyelemfelkeltésből csinálnék ilyet, hogy eszébe jussak a másiknak. De ez csak én vagyok, az exed lehet felnőtt ember.😃 De ebben az esetben meg ha túl vagyok a másikon, nem lájkolgatnám egyáltalán.
ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Inkább az az érdekes, hogy annyit foglalkozol vele, hogy kiírsz róla egy kérdést is.

Egyébként függ attól

hogyan mentetek szét, milyen kapcsolatban vagytok.

ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#1 hasonlóan gondolkodom, mint te.

#2 hát van ebben valami, amit mondasz. Szépen váltunk el, úgymond nem vagyunk rosszban. Néha beszéltünk szakítás után, de semmi extra.

ápr. 13. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez esetben lehet csak szimplán örül a boldogságodnak.

Nem hinném hogy egy felnőtt férfi csak azért lajkolna egy posztot hogy elhitesse veled hogy túllépett. Aztán kitudja🤷‍♀️

ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem úgy nem érdekel exem és a figyelme se, de van hogy lájkolom.
ápr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem neked akar bizonyítani, hogy túl van rajtad, hanem egy másik lánynak.
ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Ahoz képest hogy új barátod van, kicsit sokat foglalkozol az exeddel. Ém ha túlvagyok valakin leszarom likeolgat e
ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!