Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem furcsa érzés ha az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa érzés ha az exed nem ismer meg az utcán?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak nem változtattál jelentősen a külsődön (plasztikai műtét, új frizura, szakáll, stb.), és nem egy ezer éve véget ért kapcsolatról van szó, akkor nem az van a háttérben, hogy nem ismer meg, hanem hogy nem akar megismerni.
2022. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem tom. Engem nem felejtenek el.
2022. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mentem el mellette, eléggé sz@rul néz ki...
2022. febr. 26. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én voltam de uj autod van?

Meg a rosszakat tiltottam az életemből akik csak hazudtak

2022. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Több dal született erről a témáról már évtizedekkel ezelőtt is:


[link]


[link]

2022. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én mentem el mellette, eléggé sz@rul néz ki..."

Ezen jót nevettem :D Velem is volt hasonló, évek után futottam össze az exemmel, kb. lenézett, mintha valami csöves lennék (mondta, hogy a férje informatikus, jól keres). Én épp ingatlanüzletről mentem tárgyalni - sima utcai ruhában pár millióval olcsóbban kaptam meg a társasházat... látszat :D

2022. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Én vagyok az az ex. :D Többel is találkoztam már, egyiket sem ismertem fel. Hogy ennek mi az oka? Az, hogy nem gondolkodom rajtuk szakítás után és találkozásnál max arra tudok gondolni, hogy “de ismerős, találkoztunk már valahol?”.😀
2022. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy akivel kavartam, utána meg egy baráti társaságba keveredtünk de úgy hogy konkrétan egy helyen aludtunk, és hozzám se szólt, mintha nem is ismerne:D Igaz nem ex, de gondolom azért megismert
2022. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!