Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak nekem furcsa, amikor vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, amikor vki több éves kapcsolatot pikk-pakk hirtelen le tud zárni?

Figyelt kérdés
Elmondom az esetemet, de nem csak az exemre célzok, hanem úgy általában. Vagy vkivel évekig, jót-rosszat megéltetek, volt sírás-nevetés. Viták is vannak mindenhol, de utána megbeszélik az emberek, megbocsátanak, és folytatják. Nem volt nagy csalódás, se megcsalás, se árulás, csak a szokásos kis civakodás, nézeteltérés. Exem hirtelen elköszönt, mindenhol letiltott, se kép-se hang hetek óta. Én meg itt agyalok, hogy mi a fenét mondtam, vagy tettem, de semmi durva nem jut az eszembe. Tudom, hogy nincs senkije, nem költözik külföldre, semmi ilyesmi. Ilyenkor a másik felet nem bántja a dolog? Nem érzi, hogy kéne vmi indoklás? Vagy normálisan megbeszélni? Totál elárultnak, becsapottnak érzem magam, mint egy kisgyerek akit ottfelejtettek a játszótéren. Másnak is volt ilyen élménye?

#szakítás #indoklás #hirtelen elhagyás
2021. aug. 14. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Elég volt. Mit nem értesz?
2021. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Neked és még néhány embernek igen.


De ha valaminek vége, akkor nincs semmi értelme sírdogálni, sopánkodni, várni várni, és agyalni, és csupán azért nem elkezdeni ismerkedni.....mert jajj ez hosszú kapcsolat volt, akkor most az a rendje, hogy várok pár hónapot vagy 1 évet...


Minek? Az idő csak telik.


Őt nem érdekli ő túllépett rajtad, te még nem tudsz. És őt nem is érdekli , hogy mit gondolsz, pont magasról lesz**arja, hogy te azon agyalsz , hogy mi történhetett.


Sőt nem csak őt de rajta kívül az égegyadta világon senkit sem érdekel, hogy neked ez milyen érzés. Sajnálom de ez van. Senkit nem érdekel, hogy téged ez, hogy érint.


sőt a pasik örülnek, hogy végre van megint egy egyedülálló nő....erről pár instás vagy facebookos bejegyzés ugrik be :)

- A csaj feltesz egy képet amin a "szerelmével" van együtt...Like-ok száma: 42

- A csaj feltesz egy képet amin egyedül van és olyan kis vonzó kép: Like-ok száma: 298

2021. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Neked hirtelen volt, neki valószínűleg nem. Lassan elege lett a civakodásból. Egyszerűen elég volt.

Adhatott volna magyarázatot, de valószínűleg nem vágyott a vitára, vagy nem akarta, hogy elbizonytalanítsd.

2021. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2021. aug. 14. 20:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ne történt volna semmi..

Én 11 év után azért szakítottam, mert rám rakta a telefont. Akkor lett elég.

2021. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek téged is, és őt is. Téged azért, mert neked sokat jelentett ő, és jogosan vársz valami magyarázatot, őt viszont azért, mert ebből látszik, hogy nem érdekled már, viszont tudja, hogy ha elkezdene veled erről beszélni, akkor jönne a dráma, és arra senki nem vágyik. Sajnos ez ilyen.
2021. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
Én nem hiszek az ilyenekben, idő kell egy lezáráshoz, egy újrakezdéshez. Aki nem ad magának erre időd, az felelőtlen mind önmagával, mind a leendő új párjával szemben.
2021. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer tettem ezt. Besokalltam. A másik pont beleszrt, hogy sokszor szóltam, hogy ez így nem oké és le is ültem vele beszélni. Falra hányt borsó volt. Egyik pillanatról a másikra kiiktattam az életemből.


N

2021. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos, hogy a kisbarátnődben ez már nagyon régóta érlelődött...
2021. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Elég gerinctelen módon járt el az illető, de ez is csak azt mutatja, hogy nem való az életedbe. Így a legjobb bosszú, ha megpróbálsz nélküle boldog lenni. Nem most, de hidd el, menni fog!
2021. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!