Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan adtam fel ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan adtam fel ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Szoval azt kell tudni, hogy igen koran kezdtem ezt a csajozas temat. Volt jo par lannyal dolgom, ebbol kb 2 volt hosszabb parkapcsolat. A legutobbi 1 honapja ert veget, nem is tartott olyan sokaig, kiderult hogy a lany csak vonzodott hozzam, en meg mar kezdtem jobban erezni hogy szeretem. De hat kulsoleg is befolyasoltak, igy szakitottunk. Mondtam neki, hogy en ezt feladom utana, ergo szerintem o volt az igazi ni szamomra. Tenyleg minden megvolt benne, amire csak vagytam. Nap mint nap latom, szoval nem is amitgatom magam, hogy majd visszajon. Viszont annyira belefaradtam mar ebbe az egeszbe, mar a szerelemben, kapcsolatban sem hiszek. Max egy ketto numerat keresek meg, de az meg csak tesiseg ugye. Az osszes ilyen fiatalkori kapcsolatnak ugyanaz lesz a vege. Igy hogyan tudnek meg az eletben valakiben megbizni? Jogosan adtam fel ezt a dolgot?

20/f



ápr. 16. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy holnap donthetsz teljesen maskepp is?
ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen fel akarod adni, amikor gyakorlatilag még alig kóstoltál bele az életbe...?

Majd tíz év után ha visszanézel, csak mosolyogni fogsz magadon meg ezeken a gondolatokon.

ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Jaj istenem. Nem, nem ő volt az igazi. Hogy lett volna már ő az, ha meg csak szerelmes sem volt beled ? Ezt a tini drámát. Hidd el, lesz majd meg egy csomó nod, x év múlva ennek a csajnak meg csak a neve sem fog eszedbe jutni, de majd fogod a fejed, amikor visszaolvasod ezt a kérdést. 20 évesen elég éretlen vagy.


25N

ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most érezheted ezt, igen. De nem is baj, nem is kell erőltetni. 26 évesen maradtam egyedül egy pici babával. Most én is azt érzem, hogy mindennek vége. Ámbár a szívem mélyén érzem, hogy kivirul még a tavasz a lelkemben.

Ha a feldolgozatlan szakításból ugrasz egy másik kapcsolatba, nagy valószínűséggel hasonló vége lesz.

Azt is tudom, hogy az ember társas lény, de nem csak ekörül forog a világ. 6 évig én is azt gondoltam, hogy ha nincs mellettem valaki, akkor én sem vagyok. Foglalkozz egy kicsit önmagaddal, hálás leszel érte.

ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A boldogság nem létezik ***** válasza:
13%
Na, megtanultad a leckét, a legfontosabb leckét hogy nem szabad megbízni senkiben. Innentől már lehet kapcsolatod, csak kezeld a helyén. Bármikor elárulhat, ellened fordulhat a másik fél, sose bízz meg vakon senkiben. Van egy régi kínai mondás, "hogyha össze vagy zárva valakivel és nem gondolkodsz a meggyilkolásán, akkor valószínűleg ő épp a tieden gondolkodik" Jó, nyilván ez egy kicsit radikális, meg nem gyilkolászunk össze-vissza, de mindig legyél előtte 1-2 lépéssel, a biztonság kedvéért, az ön nyugalmáért!!!
ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Aranyos vagy, hogy te már a 20 évesen a feladáson gondolkodsz.

Mi lesz ha negyven évesen otthagy az asszony és viszi a két gyereket?


Kicsit erősítsd meg magad mentálisan, erre pont jók ezek a kisebb csalódások.

Lesznek nagyobbak is még, nem kell ezen rágódni.

Élni kell az életet, legyél boldog a jelenben és igen is pont a csalódások ellenére meg kell tanulni bízni, viszont soha nem vedd alapvetésnek, hogy amid megvan az meg is fog maradni.


33/N

ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 na pont ezert semmi ertelme, hogy belekezdjek
ápr. 16. 17:46
 8/10 A boldogság nem létezik ***** válasza:
25%

6.


"viszont soha nem vedd alapvetésnek, hogy amid megvan az meg is fog maradni"


Vagyis soha nem lehet felhőtlenül boldog, mindig aggódni kell. Ezért "megéri" élni, tényleg.

ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 ott a pont. Johet barki a Good Will Hunting idezettel vagy hasonlo faszsagokkal..
ápr. 16. 22:53
 10/10 A kérdező kommentje:
*#8
ápr. 16. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!