Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagytad már ott a barátnőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytad már ott a barátnőd, mert meghízott és megbántad e utána?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 07:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan én lány vagyok, viszont a baráti társaságomban 2 fiú is elhagyta a barátnőjét ez miatt. Az egyik fiú már több éve volt együtt a csajjal. Nagyon aranyos, kedves lány volt. Az évek alatt együtt híztak. A fiúra úgy 20-30kg plussz ment. A csajra úgy 15kg….a csajszi ugyanúgy szerette a fiút, a fiú meg elég bután bánt már vele…a végén kidobta. Igen, ő megbánta a szakítást. Azóta se jön össze neki senki sem.

A másik fiú története annyi, hogy a csaj egy hormonbetegség miatt hízott meg. De eléggé rajta volt az ügyön, hogy lefogyjon. Egy szava sem lehetett a fiúnak. Kidobta, mert ő egy jó nőt érdemel ezt hangoztatta. Ő is megbánta végül, mert lehet van neki egy vékony barátnője, de látszik rajta, hogy abszolút nem boldog.

És engem is offoltok már ez miatt. Pedig 170cm és 56kg vagyok…ugy tűnik már az S méret is kövér.

ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Illetve volt még egy terhes nő az ismeretségi körömben. Ikrekkel volt terhes, nagyon nehezen jött össze a terhesség. Évekig küzdöttek. Majd mikor összejött meghízott. Nos a férfi ott hagyta egyik napról a másikra. Majd egyszer csak jött szembe a testvéremmel aki megkérdezte, hogy miért tette. A válasz annyi volt, hogy ő vékony és csinos nőt akar és ezt senki sem kérdőjelezheti meg.

Ilyenkor azért belegondolva (persze nagy tisztelet a kivételnek!!! ) a férfiak szokták mondani, hogy a nőknek csak a külső számít…a valóságban meg ezt inkább fordítva látom.

ápr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Leclerc ***** válasza:
4%

2. A férfiakkal szembeni elvárások ütnek vissza ilyenkor.

Legyen rendes fizetésed, udvaroljál gyúrjál, udvaroljál, ne mutass érzéseket, mert már nem leszel vonzó, udvaroljál, költözz külön, hiába nem éri meg…….

És ha ezek után összejön akkor is mit kap a férfi?

Hiszti, folyamatos igény a lelki támogatásra(általában viszonzatlanul), alkalmazkodási kényszer, rossz és kevés szex, ha nagyon jó vagy, akkor is érd be avval hogy lelkesen passzív.

És akkor ezek után ha már csak az sincs hogy legalább szép a nő, akkor aztán tényleg mit kap ettől a kapcsolattól?


Sajnos ritka az hogy egy férfi emberileg keres partnert magának.

Mondjuk a nők nem is hagyják.

Amíg azzal van tesztelgetve egy férfi, hogy jó pasi e, hogy el merted e fogadni hogy a randi felét álja a nő. És ha elfogadod akkor meg is buktál a férfiasság próbáján. Addig nem kell csodálkozni hogy a férfiak is ezt játszák.

Most persze fogom kapni, hogy én sajnálom a nőtől, pedig nem. De ezt ugye hiába mondom.

ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Én nő vagyok és én is elhagynám a párom, ha meghízna és többszöri kérésre sem lenne hajlandó lefogyni. Miért legyek olyannal, akire nem tudok felizgulni, akivel nem kívánom a szexet? Szexmentes kapcsolatban éljek vékony sportos nőként? Na még mit nem…ha én híznék el valamilyen okból, akkor is megérteném, ha elhagyna, mert lusta lennék tenni ellene. A pajzsmirigy meg társai témát is hagyjuk ki ebből, mert arra is van gyógyszer.
ápr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Na tessék….megint mindennek a nők az okai.

igen-igen tudja mindenki, hogy a nők minden szarnak az okozoi. A férfiak egytől egyig mintapéldányok!! Nekik semmi elvárásuk nincsen, csak is a csúnya gonosz nőknek.

Nevetséges, hogy ha a faszi a hibás egyértelműen akkor már keresik az indokot, hogy jajj ez azért meg ezért van, aa nők a nők a hibásak. Szegény férfiak. Annyira gáz már.

Most is az indokot keresed, hogy miért volt okuk lecserélni a barátnőjüket….de hát igen biztos, hogy azért ilyenek a faszik, mert a nőknek magasak az elvárásaik…véletlenül sem azért, mert szar alakok léteznek.

ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem.


#1 Ha valaki téged kövérnek tart 56kilóval 170 centi mellé, akkor az szimplán hülye, vagy gerinctelen és nem képes elmondani a valódi okot.

ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

4-es válaszoló, nem tudom hogy az én kommentem alapján írtál(1)

A hormonprobléma komoly, valószínűleg neked nincs vagy ha van is nem olyan durva. Neki pcos-e volt és egyben pajzsmirigy alulműködése. Egy orvos sem foglalkozott vele normálisan. És írtam, hogy sokat foglalkozott azzal, hogy sikeres legyen a fogyása. Sajnálom szegényt, mert a legjobb barátnőm.

Igazából úgy megértem valamilyen szinten ha többszöri szólásra sem akarna változtatni az illető, viszont szerintem úgy nem jogos ha a másik is el van eresztve elég rendesen és persze a másiknak így el kellene fogadnia.

ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
#7 Remélem talált azóta értelmes pasit. :)
ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Leclerc ***** válasza:
13%

5.

“ Na tessék….megint mindennek a nők az okai.

igen-igen tudja mindenki, hogy a nők minden szarnak az okozoi. A férfiak egytől egyig mintapéldányok!! Nekik semmi elvárásuk nincsen, csak is a csúnya gonosz nőknek.”

Én ilyet nem mondtam.

Pont hogy azt ecseteltem, hogy miért baj, és hogy üt vissza a nőkre, hogy a férfiak csak a szépség elvárások alapján keresnek párt maguknak. Ez egyáltalán nem jó, és nem hízelgő a férfiaknak.


“ Nevetséges, hogy ha a faszi a hibás egyértelműen akkor már keresik az indokot, hogy jajj ez azért meg ezért van, aa nők a nők a hibásak. Szegény férfiak. Annyira gáz már.”

“Most is az indokot keresed, hogy miért volt okuk lecserélni a barátnőjüket….”

A nőknek is joga van szubjektív okokra, akár vonzalomra hivatkozva dobni, vagy nem is összejönni egy férfival, és a férfiakra is ugyanez vonatkozik.


“ de hát igen biztos, hogy azért ilyenek a faszik, mert a nőknek magasak az elvárásaik…”

Ne a faszikban az a hiba, hogy keveset várnak a nők elvárásainak a teljesítéséért cserébe.


“véletlenül sem azért, mert szar alakok léteznek.”

Vannak szép számmal bunkó férfiak, én nem állítottam hogy ne lennének.

ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de megtenném, ha jelentősen elhizna saját maga miatt... nálam az azért kizáró ok, mert egyszerűen szexuálissn taszító.
ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!