Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagytad már ott a barátnőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytad már ott a barátnőd, mert meghízott és megbántad e utána?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 07:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
#7 jaj hagyjuk már ezt, nincs egy darab orvos, aki foglalkozna vele, mikor ez egy totál basic tünetmentesíthető betegség? Úgy adod elő, mintha valami ismeretlen kórban szenvedne, amit róla fognak elnevezni. Azért le merném fogadni, hogy a sporttal és a diétával még nem próbálkozott ez a barátnőd.
ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

08:56-os

Gondolom csak hírből hallottál erről a betegségről, így semmit nem tudsz róla😉

Akkor nagyon tévedsz…mert egy albiban lakunk. Heti 4x megyünk edzőterembe és tartja a diétát.

Lehet tünetmentésíteni igen, de piszok nehéz. Igen képzeld több orvosnál járt. Összesen 5nél. Ebből 2 elintézte annyival, hogy fogyjon le, a többi meg szedjem fogamzasgátlót. De köztudott, hogy az erre a betegségre nem jó.

ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
#12 Inkább keressen alternatív gyógymódokat. Lehet, hogy jobban járna, mint az orvosokkal.
ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
#12 ismerem én is a betegséget, mert anyumnak is volt. Mondom, ez nem egy ismeretlen kór :D
ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
Rendben, csak ne ítélkezz a másik felet….minden szervezet más….anyudnak lehet, hogy segített egy jó orvos is. Barátnőmnek meg senki se….és neki más fajta betegsége is van.
ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
30%
Én akkor se hiszek abban, hogy megfelelő étrend és sport mellett ne lehetne lefogyni, de ok😇
ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus hozzáállás, hogy ha nincs olyan problémája az embernek akkor az nem is komoly és könnyen kezelhető😊
ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
08:56 - pedig képzeld, létező jelenség...én tegnap voltam (magánban) konzultáción, ma célirányos vérvételen (államiban hosszú hetek, hónapok kérdése...). Tavaly kivették a pajzsmirigyemet, kapok gyógyszert, és képzeld, mindent úgy csináltam, ahogy eddig, sportolok, nagyon odafigyelve eszek, és mégis valami elromlott a szervezetemben (kva jó, hogy az a tünete, hogy észrevettem, hogy híztam. Nem sokat, de ha már épp elég ahhoz, hogy észrevegyem, akkor ahhoz is, hogy emiatt brutálisan kellemetlenül érezzem magamat, és azonnal telefonáljak abejelentkezni), állítani kell a gyógyszerezésen. Én lennék a legboldogabb, ha azzal minden meg lenne oldva, hogy kapkodom a bogyót, és élem a megszokott (sportos, odafigyelős) életemet, és akkor semmi gondom! Mert nyilván mindenki, aki alatt meglódul a mérleg, megérdemli, hogy hízódisznó legyen, nem? Az ikres hormonkezelt kismama is...kicsit több empátiát, mert te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe!
ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%
#18 de azt írod, te kicsit híztál. Pár kg miatt ne is érezd magad szarul, de aki 80-100-150 kg, az ne fogja már erre :D
ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
#11 ez mennyire proli hozzáállás. Te ismersz valakit, akinek könnyen ment a dolog az orvossal és a kezeléssel is, ezért senkinek nem lehet vele problémája, nem foghat ki rossz, nem lelkiismeretes orvosokat. Kis önkritika. Engem 5 éven keresztül kezeltek ugyanezzel félre, szerettek velem kamaszként komoly gyógyszereket, mint utólag kiderült feleslegesen, és több kárt okoztak, mintha nem csináltam volna semmit.
ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!