Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen esetben ki a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ki a hibás? Elhagytak egy másik nőért.

Figyelt kérdés

Még friss a dolog, hétfőn szakítottunk a párommal. Majdnem négy évig voltunk együtt, két év után költöztünk össze. Minden harmonikus volt, szerintem jól passzoltunk. Szex is rendben volt úgy ahogy.

Már furcsa volt a barátom az elmúlt hetekben de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, csak ahogy utólag belegondolok, voltak furcsa jelek. Kevesebb szex, szűkszavú volt, mintha irritáltam volna, került. Aztán vasárnap elmondta, hogy beleszeretett egy másik nőbe, egy ismerősébe, akit munka által ismert meg (én nem ismerem a nőt). A csaj egyedülálló és tudott rólam. Persze, hogy rögtön gyűlöletet éreztem, amiért egy foglalt férfira hajtott. Azóta már megnéztük egy barátnőmmel, meg sem lepődtem, hogy tőlem sokkal jobb nőről van szó. Nem értem, mert az a típus aki biztos, hogy válogathat a férfiak között, miért pont az én barátom kellett neki? Miért nem tartotta tiszteletben? Végtelen haragot és undort érzek. De a párom meg védi, hogy nem hajtott rá, meg ő sem a nőre, csak egyszerűen kialakult. A barátnőm szerint ez hülyeség, mert tehetett volna ellene, elnyomja, kerüli a nőt stb. Szerinte a párom a fő hibás. Amikor ezt elmondtam a páromnak amikor tegnap elvitte a maradék cuccát, visszatámadt, hogy nem akarta elmondani, de neki rossz volt hogy elhanyagolva érezte magát már régóta, nem hallgattam meg nem beszélgettem vele, illetve azt is mondta, hogy nem akar megbántani de sokat híztam mióta összejöttünk és neki ez már nem annyira vonzó.

Azóta nem beszéltünk, nekem ez az egész fáj, haragszok, gyűlölök, undorodok. Szerintem akkor is a nő a fő hibás, mert elvette a páromat de most már mindenki mutogat mindenkire.

Véleményetek?

30 körüliek vagyunk



ápr. 18. 12:58
A kérdező szavazást indított:
A másik nő a hibás.
A párod a hibás.
Te vagy a hibás.
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen a párod.

Miért várod el, hogy egy harmadik fél óvja meg a kapcsolatodat?

ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, az a csaj nyilván nem az erkölcsösség mintapéldánya, de ő nem tartozott senkinek se hűséggel se elszámolással, max a saját lelkiismeretének. Itt az exed az egyetlen aki hazudott és csalt. Hogy miért senkit nem érdekel. Dönthetett, hogy gerinces ember lesz és szakít mielőtt ráhajt a másik nőre, de ő úgy döntött, hogy takonygerincű patkány lesz és előbb bebiztosítja az új nőt, mert nehogy már két szék közül a földre essen.
ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Nincs hibás. Ha nem működik valami nem kelm benne lenni.
ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen az élet, nem kell hibáztatni senkit, de ha már mindenáron bűnöst keresgélsz akkor te is ugyanolyan hunyó vagy mint a párod, a nő csak részben, ti ketten teljes egészében.
ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Mindhárman hibásak vagytok, de te és az exed kúrta el a kapcsolatot. Ebben a nőnek nem volt szerepe. Ő már inkább csak "jókor volt jó helyen". Igen idézőjel, mert nem biztos, hogy egy főnyereményt sikerült találnia az exed személyében, tekintve a jellemét. Ez idővel derül ki.

Vádaskodás helyett inkább gondolkozz el azon, hogy neked milyen szereped volt abban, hogy ez megtörtént, és vond le a tanulságokat, hogy a jövőben ne ismétlődjön meg. Ezzel előrébb jutsz, mint a nő szidásával.

ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Teszem azt, tényleg nem hajtok rá egy foglalt férfire, tiszteletben tartom a kapcsolatát.

Hát nehogy már az én hibám legyen, hogy ő megszeret és szakít.

Nem is értem a gondolatmenetet...

A párod a hibás, ha akarja az ember akkor ezt még az elején ellehet fojtani, nem ennyire belemenni, de hát nem akarta.

ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Te és az exed, de főleg te ha ő hiába akart veled kommunikálni, megértést keresni nálad téged egyáltalán nem érdekelt ő, sőt még fel is híztál, olyan az alakod, hogy már nem kívánt. Arra hajaz, hogy fizikailag/lelkileg elhidegült tőled míg te azt hitted, hogy veled marad mert te nem csináltál semmi rosszat annak ellenére, hogy kifejtette gond van.

Természetesen kapcsolatfüggő az exed és egy hűtlen görény, de a te kezed rendesen benne van, hogy oda került sor.

A nőci csak a "végtermék" kettőtök miatt.

Ő sem szent, eg tény és való, de hidd el hogyha az exeddel minden cool lett volna figyelembe se vette volna őt.

ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Szigorúan véve nincs hibás. Az ember nem tudja magának megparancsolni, hogy ő most X-be nagyon szerelmes lesz, Y felé meg semmit nem fog érezni. Lehet próbálkozni ilyen-olyan megoldásokkal, amik révén akár újra beleszeretsz a párodba, a másik felé pedig elapadnak az érzelmeid, de benne van a pakliban, hogy csak próbálkozás marad, eredmény nélkül.

De ha mindenképp hibás kell, akkor te és a párod. Az, hogy a kapcsolatotok tönkrement, ti kettőtök felelőssége. Ő nem szólt róla, hogy mi minden zavarja ebben a kapcsolatban, te pedig nem vettél észre belőle semmit, hogy mi minden zavarja.

ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A boldogság nem létezik ***** válasza:
31%

Mivel te vagy a férfi, automatikusan te.


Ijesztő, hogy a szerető felelősségét minden esetben eltaknyolják a válaszolók (fordított nemekkel is)

ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Az egyedülálló embereket miért izgatná ha a másiknak van valakije?


Ha te beleszeretnél egy férfiba akinek van élettársa, tényleg beleszeretnél, hidd el téged sem érdekelne, hogy van valakije,.


Szóval a csajt nem tartom hibásnak.


Egy jó dolog van ebben, még ha tart is már 2-3 hónapja , mert tuti nem 1 hete, legalább hamar szakított.

ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!