Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen okból szakítottatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból szakítottatok a pártokkal, ha szerették őt?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat, de nagyon nagy a családja. Eleinte még annyira nem vontak be a közös programokba, de most már kéthetente van valami, én meg nem vagyok ehhez szokva, csak a szüleim élnek már, nálunk nem volt ilyen. Karácsonykor már mondtam neki, hogy ez nekem too much, de azt látom azóta, hogy 2-3 ilyen alkalmat lemondtam, még jobban nyomulnak, már minden hétvégén valamelyik zaklatja, hogy ide menjünk, oda menjünk. Én meg már unom, annyira azért nem jó fejek, eléggé unatkozom. Nehéz szakítani, mert amúgy szeretem, minden másban passzolunk, szóval szomorú vagyok. Veletek hogy volt, milyen okból mentetek szét? (2 éves a kapcsolat, mi 30 felett)

#szakítás #Család miatt
ápr. 19. 04:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Volt már mamahoteles pasim aki az anyja miatt hagyott engem el.nehéz volt nekem. Neki meg röhögés.
ápr. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szerettük egymást az exférjemmel, de be kellett lássuk, hogy együtt nem lehetünk boldogok. Nagyon fiatalon jöttünk össze (18-19), együtt nőttünk fel gyakorlatilag. A 30-as éveink elején viszont rájöttünk, hogy ami az egyikünket feltölti (utazás, pörgés, társaság), az a másiknak kínszenvedés, és fordítva (otthon ülés, számítógép, elvonulás az emberektől). Együtt nem tudtunk kikapcsolódni, és ez elég nagy probléma volt. Elváltunk, mindenki boldog azóta.
ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett megbízni benne, mert mindig azt mondta, amit hallani akarok, de másképp cselekedett.
ápr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem a párod családjával van a baj, hanem a drágalátos pároddal.


Éves szinten 1-1 program elmegy, meg mittudom én karácsony egyik napján benézni.


De ez nem kötelező, és kettesben kellene többet lennetek. Egyáltalán nem is kell elmenned. Mondhatod azt is, hogy okés menjen nyugodtan, te pedig mész a szüleidhez.


A jövőre nézve ez sehogy sem jó.


Más is eljár a családjához, de nem így.


A helyedben beszélnék vele! Szó szerint minden problémámat véleményemet elmondanám neki, aztán kérdés, hogy mit lép rá.

Ha nem tetszik neki vagy nem változtat, akkor ne várj.


Ne várj mert csak telik a drága időd.

ápr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát én se akarnék mindig velük lógni. Kedvesek, hogy hívnak, na de mindig??

Én a szemét dolgai miatt szakítottam vele, nem tartott engem fontosnak, de gyáva volt szakítani.

ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Én elhagytam olyat akibe szerelmes voltam.

Eleinte séta volt a program, utána meg hozzám jött szexelni.

Nem ültünk be egyszer sem sehova, és soha nem hozott egy szál virágot sem.

Volt hogy elment pizzázni, kocsikázni, wellnesezni csak nem velem.

A barátjával.

Én beleuntam és teljesen kiábrándultam.

Találtam olyat aki egyből wellnesezni hívott és a tenyerén hordoz azóta is, mert szeret.

Szeretethiányom volt.

ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Mentális beteg volt az exem, segítséget elfogadni és gyógyulni nem akart. Pedig úgy érteztem ő életem szerelme és a lánykérést terveztem. Csodás 1,5 évünk volt. De tudtam, ha vele maradok akkor az én mentális egészségem bánja. Ilyen döntést az ellenségeimnek sem kívánok...
ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Én azért hagytan el a párom, mert kb ötpercenként munkahelyet váltott, de soha sehol sem volt jó neki. Elegem lett a folyamatos hisztiből.
ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A boldogság nem létezik ***** válasza:
30%
Általában inkább ők velem, mert túl negatív a hozzáállásom. Ez amúgy igaz is, de ez ellen tenni kb. lehetetlen. (Max ilyen new age-es önámításokkal)
ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 no offense, csak vicces kicsit, de az a tenni ellene lehetetken kiválóan prezentálja a negatív hozzáállásodat xd
ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!