Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hetek óta hülyített ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hetek óta hülyített ?

Figyelt kérdés

2 hónapja kidobott a párom, mert nem érezte magát boldognak mellettem ès kiszeretett belőlem. Azóta én próbáltam neki bebizonyítani, hogy mennyire szeretem, a csillagokat is lehoztam az égről, de nem jött vissza belé a szikra. Szeretni szeret, de nem úgy ahogyan én, tegnap viszont azt mondta, hogy ne próbálkozzak tovább, mert nem fog már visszajönni belé. Na de ezután hozzám vágta, hogy ő eddig se kérte, hogy vegyek neki dolgokat menjek utána stb.. holott, amint nem írtam neki vagy valami, akkor már ő írt nekem egyből. Illetve élőbe is többször kezdeményezett, lefeküdtünk, és ezért nem is értem, hogy nem szerelmes, amikor láttam rajta mindig, hogy csillog a szeme illetve húzta az agyam flörtölt stb. Most viszont totálisan bohócnak érzem magam, hogy mi van… az egész szituációt nem értem, mi igaz meg mi nem… szerintetek teljesen hülyére vett/vesz?


26/f



ápr. 21. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Első barátnő, vagy miért csodálkozol, hogy ilyenek vannak?
ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy szükségletei voltak (pl lefeküdt veled), és az hogy szerelmesnek érzi magát, az két külön dolog.

Amúgy ezt a szerelem dolgot sosem szabad erőltetni azzal, hogy futsz a másik után. Könyvekben, filmekben működik, valóságban nem. Ilyenkor mindig csak rosszabb lesz, mivel az ember leginkább ahhoz vonzódik, amit nem kaphat meg. Ha te folyamatosan futsz, akkor nincs szünet, nincs hiány ami a tüzet felkorbácsolná.

Úgy kell elképzelni a dolgot, mint a tűzgyújtást. Fújod fújod, szünet, fújod, szünet, fújod, stb. Ezzel szemben nálad csak fújás van, és nem tud lángra kapni, mert kb te magad oltod el a + fújással.

ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Majd ha a valóságot leírod, akkor majd tudunk neked segíteni a megválaszolatlan kérdésedre. A valóságot. Sejtem mire vagy kíváncsi, de ameddig totál kamuzással próbálod kideríteni, addig marad a néma találgatás számodra. Meg persze a kommentelők totál félrement szövege, akik a hamis kérdésed alapján próbálgatnak véleményt nyílvánítani.
ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
3+ No lássuk azt a nagy egot és bátorságot, kivagyiságot lemered-e írni a sok "prolinak" a valóságot?
ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
3 Mr.Grandi nárci-ez lemaradt:D
ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Csak súgok: 10 millió km-ről ki lehet szúrni amikor kérdést teszel fel, akár hogy próbálsz trükközni akár a koroddal, akár a stílussal, akár a helyesírással. Van ami 60+ év alatt sem változik egy embernél, és a személyisége:D
ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tessék? Nem értem esküszöm miről van szó
ápr. 21. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
8 Én sem érteném ha a helyedben lennék most:D
ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakibol kiabrandul az ember, es az a valaki pincsikutyaba megy le, attol nem lesz vonzobb, sot.
ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Húúúúú barátom, te most tényleg házhoz mentél a pofonért? Megmondta világosan: nem szeret. Barátom pénzért rengeteg mindent meg lehet venni, de az igaz szerelmet NEM! Hiába loholsz utána pincsikutyaként attól még NEM fog feléledni senkiben a szerelem.

Szóval ja, lehet te úgy gondolod kihasznált, de valójában te b.sztál ki saját magaddal, amikor egy hamis illúzióban ringatva magad futottál egy olyan szekér után amiről már lerúgtak egyszer.

ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!