Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hetek óta hülyített ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hetek óta hülyített ?

Figyelt kérdés

2 hónapja kidobott a párom, mert nem érezte magát boldognak mellettem ès kiszeretett belőlem. Azóta én próbáltam neki bebizonyítani, hogy mennyire szeretem, a csillagokat is lehoztam az égről, de nem jött vissza belé a szikra. Szeretni szeret, de nem úgy ahogyan én, tegnap viszont azt mondta, hogy ne próbálkozzak tovább, mert nem fog már visszajönni belé. Na de ezután hozzám vágta, hogy ő eddig se kérte, hogy vegyek neki dolgokat menjek utána stb.. holott, amint nem írtam neki vagy valami, akkor már ő írt nekem egyből. Illetve élőbe is többször kezdeményezett, lefeküdtünk, és ezért nem is értem, hogy nem szerelmes, amikor láttam rajta mindig, hogy csillog a szeme illetve húzta az agyam flörtölt stb. Most viszont totálisan bohócnak érzem magam, hogy mi van… az egész szituációt nem értem, mi igaz meg mi nem… szerintetek teljesen hülyére vett/vesz?


26/f



ápr. 21. 18:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én közel egy évtized után jártam így,nincs ebbe semmi szokatlan.A mai nők egyszerűen ilyenek.28/F
ápr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!