Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viselkedtek az exetekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedtek az exetekkel, ha valahol random találkoztok?

Figyelt kérdés

Gondolom függ attól is, hogy mi történt szakításkor.


Nálatok hogy van ez?


ápr. 21. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan, attól függ terror alatt van e tartva azóta, mert ha igen, akkor átmegyek a másik oldalra nehogy a nő kinyírjon, vagy őt, mert meglát.
ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönök és ennyi.
ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönök, ha nem tudom elkerülni az összenézést, egyéb esetben még ezt sem.
ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szinte egyikükkel sem haraggal váltunk el, így elbeszélgetnénk.

Így is tartom velük a kapcsolatot virtuálisan. Nyilván nem kötnek már romantikus szálak, de néha egy "hogy vagy, jól vagy, mi van veled" szintű beszélgetés van.

ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy.

Ugyanugy beszélgetek és ugyanugy utálom továbbra is.

Habár van olyan exem is akit ha meglátok elbújok vagy elszaladok gyorsan annyira le tudnám hányni. Vele nem állok szóba sem mert mégcsak fel sem fog soha semmit sem. Azt se érti, mi vele a bajom.

ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Köszönünk, váltunk pár szót és megyünk tovább.
ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Meglepődök:D mint ahogy egyszer akkor még az NLC-n egy kérdés alatt hülyültünk, pont meséltem, hogy láttam ahogy majdnem felrobban, és elég mókásra sikerült a figurát adni ahogy meséltem. Erre másnap csörgött a telefonom, hogy honnan szedte a számomat (számtalanszor lett cserélve számom) és kitől fogalmam nincs, de ő volt.
ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A boldogság nem létezik ***** válasza:
90%

Szerencsére mind a két exem jó messze lakik innen, szóval kizárt, hogy véletlen összefussak bármelyikükkel is.


De amúgy kb. keresztülnéznék rajtuk, aki egyszer megbántott, az onnantól nincs a számomra. Miért is volna? Hogy megtehesse még egyszer? Na neeee.


És vagyok annyira pszicho, hogy a semmibe nézés ne gyerekes módon történjen, hanem spontán.


"Vegye tudomásul, hogy maga nincs" (Mézga Család egy jó poénja az időutazós részben)

ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mint minden más ismerősömmel...köszönünk és ennyi. 1 van akivel pár szót beszélek is, ha úgy van.
ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mivel bántalmazó volt lelkileg és nárci elég keményen, ha meglátnám, ott se lennék.
ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!