Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hány év múlva felejtenek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év múlva felejtenek el exek egy embert, hogy nem zaklatják már szakítás után?

Figyelt kérdés

márc. 11. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez extől függ. Normális ember nem zaklat senkit soha. A nem normálisaknál pedig azért nem tudni biztosan mert általában leállítják őket. Senki nem tűri el nekik évekig.
márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, van aki soha nem zaklat, más meg egy torzult személyiségű szociopata és még évek múlva is felbukkan. Sz.r ügy ha ilyenbe futsz bele. Nem tudsz mást tenni mint folyamatosan ignorálod, kerülöd a társaságát, nem reagálsz semmire.
márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember egyáltalán nem zaklat.
márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A másik sem kell hagynia magát
márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor felejtette el, amikor feljelentettem :D


Másfél hónap után - ha nem jelentem fel, szerintem még mindig zaklatna.

márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem soha xd
márc. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!