Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítanak veletek ti csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítanak veletek ti csak ugy elengeditek a pártok?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 18:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Előtte még kitakaríttatom vele a fürdőt, elküldöm bevásárolni, és kifizettetem vele a számlát.
ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért akar szakítani... lehet tudni az okot is?
ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok önismeret, méltóság és érzelmi intelligencia kellett hozzá, de életem legnagyobb szerelmét szó nélkül elengedtem.

De mai napig szenvedek miatta. Nem csinálnám másképp amúgy most sem, csak nagyon fáj.


De előtte volt egy olyan kapcsolatom ahol még fizikai bántalmazás után sem akartam elengedni. Tehát rögös úton tanultam meg, hogy szeressem magam annyira, hogy elengedjek nem működő dolgokat.

ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen el, szabad ember. Nincs az, hogy majd én visszatartom, se lekötözöm, bezárom a pincébe. Bűncselekmény!
ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Elengedném ha úgy adódna de érdekes módon eddig velem még nem szakítottak, mindig én mondtam ki...
ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jajj elengedes alatt ugyertem h csak úgy beletorodtok?
ápr. 24. 19:25
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi mást ugyan? Élni kell az életed kérdező.
ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#6 igen. Minek bánkódjam olyan ember után, aki nem akar velem lenni.
ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mint sok mindent mindig magamra vállalok. Könnyebb, gyorsabb, és kevésbé látni a mélységet, igy a szakítás most már úgy tűnik mindig az én reszortom marad. Legyen az emberi, legyen az munkakapcsolat, legyen az baráti kapcsolat.
ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

9 az emberek szabad akarattal rendelkező lények, akik szabadon cselekszenek bármit,a következményekre, az emberekre nem gondolva, ahogy amilyen szabadon cselekszenek, annyira nehéz számukra a cselekedetük következményeit viselni. Kinek rögtön, kinek pár hónap, kinek pár év, kinek pár évtized. De az elszámolás senkinek nem marad el. Sem nekem, sem másnak.


Csak az a nem mindegy, hogy az egykor nagyon arcoskodóak főleg az NLC-én miért ennyire gyengék mikor tűrniük kell azt amit maguknak okoztak?


Bukni emelt fővel is lehet, és nem igy, ennyire alantas módón, az információkra éhezve, mondván "hátha még egy utolsót tudunk döfni annak a hátába, aki fölé sosem tudtunk emelkedni és sosem tudtuk legyőzni"


Emelt fővel is tudni kell veszteni-én ammondó vagyok. Főleg az ilyen egykori NLC-s nagyképű, pitiáner, magukat nőnek hivő egyedeknek.

ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!