Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengeditek a lanyt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengeditek a lanyt vagy kuzdotok erte?( Fiuknak)

Figyelt kérdés

Ha ti kezdemenyeztete a szakitast viszont rajottok h megis akarjatok a lanyt de a lany kioffolmert megvan bantodva. (Lany nem akart szakitani es szereti)

Ilyenkor ha a fiu tenyleg veke akar lenni akkor kuzdene?

Vagy fontosabb a makacssaga es nem ir mert bunkon ellett utasitva



2020. jún. 7. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Én adok neki egy kis időt, mondjuk egy hetet és utána felkeresném, hogy sajnálom stb. Hagyd hogy lenyugodjon.
2020. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Idővel lehiggad és azután meglehet beszélni a dolgot.
2020. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Pasitól függ, de ha időközben rájöttél hogy szereted és csak vissza akartad adni a kölcsönt azzal, hogy "kioffoltad" akár te is kérhetsz bocsánatot és elmondhatod, hogy hogy érzel.


Én bármennyire is rosszul bírom az elutasítást egy idő után tuti annyira "hiányos" leszek, hogy akár hülyét is csinálok magamból ha egy csepp esélyt is látok rá, hogy ezzel ki tudom békíteni a csajt.

2020. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy srác másképp gondolja. De én nem küzdenék érte, ha amúgy is én akartam szakítani akkor annak nyomós oka volt, plusz ezek után még egyszer el is utasított bunkón a csaj. Nem hiszem, hogy ezek után lenne értelme eldobnia a büszkeségét és visszakönyörögnie magát.
2020. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hat az esetunkben sokkal inkabb az en buszkesegemrol lenne szo megbocsajtani mivel ez mar 3 honapja zajlik es van par dolog amivel megbantott, az utolso amikor ugy “durvan” offoltam az mar egy honapja volt...

Sztem inkabb nem akarja mar annyira

2020. jún. 7. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit küzdök, de értelmetlenség a vége minden esetben.
2020. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!