Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak és könyörögjem vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak és könyörögjem vissza magam a szüleimhez? Mit csináljak, ha boldogtalan vagyok, de egyedül nem boldogulnék?

Figyelt kérdés

Férjemmel másfél éve vagyunk házasok, a kezdeti tündérmesénkből mára semmi nincs. Nem leszek álszent, az anyagi biztonság és az általa nyújtott életszínvonal miatt vagyok vele már csak. Úgy gondoltam, jó ez így, máshol sincs szerelem, de cserébe még szegények is és ami összetartja őket, az a közös lakáshitel, vagy albérlet.


De most felkeltette valaki a figyelmem, akivel ismerkednék, de nem úgy, hogy közben a gyűrű ott van az ujjamon még... Ő tud arról, milyen a házasságom, mondta is, hogy segít bármiben, de nem akarok csöbörből vödörbe esni, hogy egyik férfitől megyek a másikhoz és ugyanúgy függnék tőle anyagilag, mint most a férjemtől.


A szüleim pedig még az esküvő előtt mondták, hogy szerintük ennek nem lesz jó vége, várjak még, higgyem el, hogy az ilyen kapcsolatok nem végződnek jól (nagyobb a korkülönbség köztem és a férjem között). Én bennem meg az volt, hogy "csak azért is" megmutatom, hogy majd mi leszünk a kivétel, a mi házasságunk működni fog... Ezt akartam, tényleg szerelemből mentem hozzá, de aztán valami félrement nagyon.

A gond az, hogy tőle függök anyagilag, egzisztenciálisan, mert ahogy hozzámentem, kiiratkoztam az egyetemről, közvetlenül a zv időszak előtt.


Van egy lakásom, amit még a szüleimtől kaptam, de azzal maximum az albérlet árát spórolom meg, megélni nem tudnék miből. Egy ügyvéd barátnőmet kérdeztem az asszonytartásról, azt mondta, hogy esélytelen, hogy ezt bármelyik bíró megítélje a részemre. Így maradtak a szüleim, akikkel még mindig jóban vagyok, nagyon szeretem őket, de érezhetően másabb a kapcsolatunk, mint a párom előtt volt.



ápr. 7. 14:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
El kell válni és ami a tiéd csak az jár neked. Dolgozz! Lehet spórolni, lehet tovább tanulni is.
ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod van egy lakásod! Ember, menj el dolgozni mint mindenki más és tudod fizetni a rezsit meg minden egyebet. Szerintem inkább a problémád az hogy a luxi életszínvonal tűnne el.
ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Vagyonközösség van, csak ugye amíg lezajlik a válás, addig is élnem kéne valamiből.


25 éves vagyok, és van egy érettségim. Valljuk be, nem nagyon kapkodnának értem a munkaerőpiacon.


Igen, az a terv, hogy befejezem az egyetemet, de legkorábban jövő ilyenkor csinálhatom a zv-ket majd, azokkal júniusra végeznék.

ápr. 7. 14:58
 4/42 anonim ***** válasza:
73%
Baromira lusta, ingyenélő, pénzéhes rib*nc vagy. Ennyi.
ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
Teljes mértékben egyet kell értenem #4-el.
ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%

Ok.Akkot szerinted ebben az országban senki nem dolgozik, akinek nincs diplomája? Lusta sz@r vagy.

Vagy a pasi, akinek az a legfőbb szórakozása, hogy nőket gyalázó kérdéseket ír nő nevében.

ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, de van egy keretem minden hónapban, amire szükségem van. Érettségivel pedig nem találnék olyan munkát, amivel keresnék ennyit, ilyen egyszerű a képlet.
ápr. 7. 15:09
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna gondolkodni, nem kellett volna abbahagyni az egyetemet. Te azt hitted, hogy örökké boldog leszel, nem lesz szükséged diplomára mert olyan buta vagy. Most amikor már semmi se jó, igazából jött az új kan akarsz váltani, de nem akarsz szegényebb életet élni egyáltalán. Igazi anyagias, felszínes, ostoba "nő" vagy. Edd meg amit főztél. :)
ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Igazán hasznos válasz ez, köszönöm szépen!
ápr. 7. 15:18
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Van egy saját lakásod 25 évesen. Ezt a többség nem mondhatja el magáról.

Valamilyen munkát fogsz találni, amiből azért meg fogsz tudni élni úgy, hogy nem kell bérleti díjat fizetned. Közben meg befejezed az egyetemet.

VÁlás után lesz vagyonmegoszás, bár a másfél után az nem lehet olyan sok.

AZ nekem nem világos, hogy ha nem dolgoztál és a sulit is záróvizsga előtt hagytad ott (nagy ostobaság volt), akkor mit csináltál?

ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!