Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat ha durván meghízna, emiatt nem boldogulna el egyedül? De már nincs szerelem , csak mindenki azt gondolja a te dolgod segíteni...

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól konkrétan. A férfi aki nagymértékben túlsúlyos.
2021. júl. 7. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Pl hogy a férfi önhibáján kivül lett-e tulsulyos, vagy nem, illetve próbál-e tenni ellene.

2021. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Saját hibája is, de volt egy műtéte azután hízott meg drasztikusan. Sokszor próbáltak már meg tenni ellene de eddig mindig kudarc volt a vége.
2021. júl. 7. 17:28
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én nem várnám meg, amíg a barátnőm addig hízna, amíg nem tud mozogni. Már előtte szakítanék vele, ha nem változtatna magán. Nyugodtan pontozzatok le, de ez ugyanúgy visszafelé is jogos lenne, én se várnám el a barátnőmtől, hogy egy partra vetett cetbálnához vonzódjon.
2021. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem.


Én sem mozoghattam anno egyévig sportsérülés miatt, mégis "csak" 7 kiló jött fel rám, mert nem zabáltam össze mindent.

2021. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól is függ, hány évesek, ha a nő fiatal, akkor megérteném, hogy új életet kezd, valószínűleg én is így tennék.
2021. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5 33 és 35 évesek , a férfi a 35.

Csak ha a nő nem marad vele senki nem lesz aki gondoskodjon róla.

2021. júl. 7. 17:33
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Önhibáján kívül csak az képes meghízni mozgásképtelenre, aki le van szedálva és gyomorszondán öntöd bele 1/1-ben a fehérlisztet meg a disznózsírt.
2021. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem mozgásképtelen, csak sok dologban segítségre szorul.
2021. júl. 7. 17:39
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Csak ha a nő nem marad vele senki nem lesz aki gondoskodjon róla - és? Oldja meg, létezik ápoló szolgálat, stb.


Vagy ezt a pasas úgy képzelte el, hogy a nő feladja a munkáját, hogy gondozza, vagy majd 8 óra meló után csinálja, míg össze nem esik a fáradtságtól?

Vagy a nagyokos rokonok? Akkor lehet menni gondozni az elhízott csecsemőt.


Egyébként érdekes, van testi fogyatékos ismerősöm, és még ő is ellátja magát, mert Ő érzi cikinek, hogy 0-24 kiszolgálják.

2021. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9 Ettől árnyaltabb a dolog. A férfi nem dolgozik de van jövedelme több ingatlant ad bérbe , ebből van annyija mint egy fizetés. A nő is dolgozik de nagyon keveset keres, minimálbért sem éri el.

A férfinak már nem élnek a szülei, tőlük örökölte az ingatlanokat többek között amik kiadásából él.

2021. júl. 7. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!