Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fogadjam el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy nem engem szeret, akit én szeretek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 02:59
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Sehogy.

Légy erőszakos, zaklasd, fenyegesd, mindig légy a nyomába.

Hidd el ha ezt teszed, akkor előbb utóbb szerelmes lesz beléd.

2021. márc. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt, ez is csak olyan nap lesz mint a többi?

Nem lennék a fejedbe bezárva, ijesztő lehet.

elfogadni pedig pofon egyszerű. Nem kellesz neki, döntött, ha megfeszülsz sem lesz másként, ezt kellene tudatosítani magadban, de olybá tűnik bnem fog menni.

Szakember tán segíthet, mondjuk csodákra ők sem képesek...

2021. márc. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen. Töröld mindenhonnan.


Nekem is rögtön sikerült annó felfognom az elutasítást, azonnal töröltem az illetőt minden felületen, sőt még a munkahelyemen is kerülöm azóta a vele történő nem munka miatti kommunimációt és így 3 hónap volt és kitöröltem a gondolataimból is a csíráját.

2021. márc. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó szerintem millió ilyen eset van....


Inkább egyszerűen csak azt mondják, ba**sszki miért a másikkal van nem velem?


Szedd össze magad ne rinyálj, egyél igyál sportolj ismerkedj, ha így folytatod a brüh brühü nem visz sehová.

2021. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nekem az egész életem erről szólt. Tiltsd, töröld és lépj tovább, később könnyebb lesz.
2021. márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsd vele a kapcsolatot ne keress utána, idővel tompulni fog az érzés, ha pedig találsz valakit, akivel kölcsönös a vonzalom, már egyáltalán nem fog zavarni.
2021. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Turkálj a kukájában, hátha attól beléd szeret.
2021. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az segít, ha rálelsz valakire, aki jobban megfog, de ez akár évekbe (!) is telhet. Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy az új illető sem fogja viszonozni az érzéseidet. Tapasztalatból írom.
2021. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!