Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elkerülni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elkerülni vagy optimálisabbá tenni olyan kapcsolatot, amelyben a 30as férfi csak saját maga miatt szeretne családot és gyereket?

Figyelt kérdés

Engem, a nőt pedig semmibe vesz, hátam mögött kibeszél és csak "a gyerek anyjának" nevez. Nagyon pozitiv, romantikus, jóakaró, szorgalmas, hűséges, átlagos nő vagyok, emiatt gondolom, hogy nem érdemelnék ilyen bánásmódot. Még nem voltam ilyen kapcsolatban-házasságban, csak több mindenkinél láttam ezt, s el szeretném kerülni.

Ha bármilyen jótanácsotok, tapasztalat van, nagyon szivesen fogadom, min. 30 as nőktől és férfiaktól :). Előre is köszönöm szépen. 34N.



2019. okt. 17. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ezek szerint még nincs gyereketek egy sem?
2019. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azzal hogy kivágod?
2019. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a fenébe az ilyen férfit.Csak arra vagy jó,hogy megszüld neki a gyerekeket.Ezt a kapcsolat elején lehet tisztázni.
2019. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én senkinek nem lennék lombikja az tuti.

Gondold át mit teszel.

2019. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele, ha semmibe vesz?
2019. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyannal kezdj, aki nagyon szeret téged!
2019. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!