Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire árt, ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire árt, ha szakítás után még beszélnek néha telefonon a felek, megnehezíti, vagy megkönnyíti a folyamatot?

Figyelt kérdés

En szakítottam a baratommal, aki megcsalt folyamtosan, de időnként rámír, ami engem megkavar mert feltépi a sebeket.

Persze nem mutatom neki, es kemény vagyok, már úgy tűnt túl vagyok rajta, 3 hónapja szakítottunk, de megint rámírt és azon kaptam magam, hogy miutan beszeltunk, megint azon kezdek gondolkodni, hogy most biztos megy a nőjéhez, mert este 9 körül sürgősen elköszönt ma es így foglalkoztatni kezdett megint, persze nem olyan intenzív fájdalom mint régen, de elkeseredtem azért.

Hiaba kértem, h tartsa tiszteletben a döntésem, egyszerűen képtelen rá, ha blokalom a rokonaimnak írkál és már szégyellem.

Azon gondolkoztam, mert ma sírtam is, mert eszembe jutott, hogy milyen kár, hogy így alakult a kapcsolat, pedig mennyi remenyt fűztem hozza de mar elejétől mérgezett vlt az egész, mert végig csalt.


máj. 11. 22:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ma hogy sírtam, arra gondoltam, hogy lehet ez is a gyászfeldolgozás része és előrevisz, nem hátra
máj. 11. 22:41
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Megnehezíti mindenképpen.

Hasonló helyzetbe vagyok, csak nekünk tartani kell a kapcsolatot a gyerek miatt. Ő is a gyerek születésétől fogva végig csalt. Ezerszer megpróbáltam újrakezdeni.

Napra pontosan szoktam tudni, mikor vesznek össze a barátnőjével (aki a szerető volt és szintén családos), mert olyankor extra kedves velem, próbál visszaédesgetni. Ha jön a gyerekért ölelgetni akar, puszilgatni....Rettenetesen nehéz nem a képeit nézegetni és ellenállni ennek a lelki terrornak. De egyre jobban megy. Ha titeket semmi nem köt össze, tiltsd le a francba mindenhonnan. Idővel könnyebb lesz.

máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Ami téged illet, lehet hogy csalt már régebbről, csak a gyerek születése után derült ki. Engem is házas nővel csalt akit előttem ismert meg jóval
máj. 11. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

#3 nem csalt, ez tuti. Gyerek után úgy érezte, hogy most ő el van hanyagolva (pedig erre kínosan ügyeltem).

Ne bánkódj, nem vesztettél sokat te sem. Akkor kell erősnek lenned, mikor az új kapcsolata nem jön össze és megy hozzád kuncsorogni. Akkor kell lelkierődnek lenni hozzá, hogy arcon tudd nevetni.

máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az biztos!
máj. 11. 23:06
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
Eléggé agyonb#ssza szakítàst.
máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!