Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tovább nélküle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább nélküle?

Figyelt kérdés

Azért írok mert láttam a narcisztikus videót és azt gondolom az vagyok és párom szerint is az vagyok.

Ezért is válunk el 18 év után, mert nem tud mellettem élni teljes életet.

Sajnos sok mindent nem tudtam elengedni neki, sokszor megvert mások hibája miatt, mert átvertek minket a rokonaim.

Az én hibám volt mert nem bírtam ki állni velük szembe és féltem is szólni nekik, így hibáztam a családom és férjemmel szemben is, talán így utólag jogosan vert meg mindig, ha erősebb lettem volna most nem haragudna rám.... és talán nem gyűlölne. Csak a hibát látja bennem és valószínűleg ezért más nőkben keresné a nőt, mondjuk szép és csinos sem vagyok már, kicsit híztam, és így nem kíván mert kövér lettem, szeretnék jó lenni és nagyon fáj a szívem a lelkem és úgy érzem megőrülök nélküle, de úgy döntöttem elengedem legyen végre boldog, igaz ő adta be a válást mert ő fizette a rezsit én meg a többit, kaja +plusz a két lányainkat elláttam pl. ruha, cipő és az iskoláztatást stb... Nem vagyok jó felesége, talált is jobbat mint én, akivel próbált össze jönni, de lebukott. Majd ezt követte a földön ordítozva sírt toporzékolt a lányaink és én előttem, hogy elvettem a menedékét és az életét aztán öngyilkos akart lenni, és megverni, de végül nem tette meg. Nagyon szeretem, de el kell engedjem, hogy boldog legyen, csak nem tudom, hogyan dolgozom fel, mert érzem megbolondulok, pedig ő akarta a békülést, de olyan nagyon fáj, hogy más nőnek vallt szerelmet, hogy úgy érzem nem szeret már engem.



máj. 13. 05:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Megvert mások hibája miatt? Te jó eg. Azért vert meg, mert egy idióta erőszakos gyökér, nem kell mentegetni.

Remelem, nem gondolod komolyan, hogy te vagy a nárcisztikus. De tudod mit? Még ha az is lennél, akkor sem lenne semmi oka vagy JOGA ahhoz, hogy téged bármilyen formában bantalmazzon. Inkább orulj, hogy megszabadultal tőle, most legalább esélyed lesz egy boldog életre…

máj. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdező mindkettőtöknek doki kellene!

A férjed egy agresszív, indulatos állat!

Te pedig egy szeretetk*rva vagy, akivel tök mindegy mit csinálnak, vagy hogy csalják és alázzák meg, képes magá hibáztatni, és sírni egy ilyen után, csakhogy szeressék!

máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*t
máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Igazad van:(
máj. 13. 07:01
 5/10 A kérdező kommentje:
1. Fogalmam sincs ki vagyok és mit hiszek, ha össze veszünk egyből nárcinak hív és űvölt velem el sem tudom mondani amit szeretnék, mindenben a rosszat keresi. Már a bíróságon van a papír, innentől kezdve nem tudom mennyi idő.
máj. 13. 07:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy valamilyen személyiségzavarod van, de az elmondottak alapján - már ha minden úgy van, ahogy írod, és ez nem éppen egy manipuláció része - akkor valószínűleg te nem nárcisztikus vagy. A férjed is deffektes, és ha téged így minősít, hát akkor vele lehetnek a nagyobb gondok.


Jobb hogy külön vagytok, és mielőtt új kapcsolatot keresnél, menj pszichológushoz, olvass sok önismereti könyvet, és gondolkozz rajta sokat, és dolgozd fel a traumáidat, jöjj egy kicsit egyenesbe, mert addig, ameddig ezt nem teszed, ha össze is jön egy társ, csak cseberből vederbe lesz, vagyis jó eséllyel ugyanilyen alakot fognál ki.


Az, hogy elváltok, és nálad lesznek a gyerekek, nem csoda, hogy ti maradtok a lakásban, ezért kár hisztiznie.


Ő fenyegetőzik öngyilkossággal, mert nem tetszik neki ahogy alakulnak a dolgok, miután megvert, megcsalt, beadta a válást... Nyilván színjáték volt csak, valójában csak azt hitte, hogy így manipulálhat téged, és lemondasz a lakásról, visszacsinálhatja a dolgokat.


Örülj, hogy megszabadulsz tőle.

máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és konkrét dolgok, hogy mit tegyél.

Mindenképpen fogadj saját ügyvédet a váláshoz, mert te gyenge vagy képviselni magad, szellemileg se igen tudod, ő elmagyaráz sok dolgot, és menj egy pszichológushoz is, ill. a NANE is segíthet talán.


A gyerektartás miatt ne legyen lelkifurdalásod, az a gyerekeknek jár, és neked kell harcolni a jogaikért.


A férjed mindent megtesz, hogy manipuláljon, nem szabad hagynod magad, sem a gyerekeiteket.


Sportolj, nem csak azért, hogy fogyj, meg hogy szebb legyél, de a lelkednek is jót tesz.

máj. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6. Pont ezt teszem segítséget kértem mert egyedül nehéz talpra állni... és megkértem költözön el mivel már úgyis be van adva a válás, nem bírom tovább,hogy folyamatosan ordít rám mindenért
máj. 13. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tavoltartasi végzést is kérnék tőle a helyedben, pláne ha már bántott. Legközelebb talán meg is öl.
máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb bánt, főleg, ha van külsérelmi nyom, azonnal menj az orvoshoz, és készíttess látleletet. Ezzel menj a rendőrségre, és tegyél feljelentést könnyű testi sértésért, ha 8 napon nem gyógyul, akkor már súlyos testi sértésnek minősül, így módosíthatod a feljelentést.


Ez tényleg megalapozhatod a távoltartási végzést.

máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!