Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak egy idegileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak egy idegileg gyenge lánnyal??

Figyelt kérdés

Sajnos sok tragédia volt az életében, volt párja majd apukája elhunyt 3-4éve. Utána kapott egy kisebb idegösszeomlást , depresszió, pia, mai napig nem egyértelmű de lehet volt ott egy gyenge öngyilkossági kisérlet is, ukrán cigi...Családi házban él, jártam fel segíteni neki én húztam ki a gödörből, barátkozósdi nagyon jó volt, közben nekem volt egy rövid kapcsolatom, ő neki is voltak randijai...Végűl egymásba gabajodtunk. De nem megy a kapcsolatosdi, az ágyban 0. 4hónap alatt nem volt szex, az aktusról kb tiniként gondolkodik.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Itt egy kis magyarázat. Ha müködik a link.

Türelmes voltam vártam rá, de komolyan ettől a kínlódástól már lassan nekem sics kedvem hozzá, kiábrándító 2-4 órát izgatni és közben nincs semmi.

Volt már a 4 hónap alatt egy időszak amikor erősen gondolkodtam a szakításon, de (volt) barátságunkra való tekintettel megbocsátottam. Félek ha elhagyom kárt tesz magában, tárgyakban szerintem szokott, elég furcsa hogy apró veszekedések után mindig megsérűl valami.



#idegesség #Törzúz
máj. 15. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

Na, most pont úgy néz ki felszabadul egy nő.

Akinél lehet jóemberkedni.

máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10es ezek szerint nem:)
máj. 15. 18:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy szakíts vele mint bárki mással. Nem felelsz érte és nem kell azt nézned hogy mit tesz vagy nem tesz ezután sajàt magával.
máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%

Ez elég nehéz ügy. Szerintem ennek a nőnek a traumáin kívül is problémás a szexhez való viszonya. Szép dolog, hogy szereted őt, szeretnél neki segíteni, de sajnos ezt a részét egyedül kell megoldania.

Ennyi idős korban még egy fél órás előjáték is extrém hosszú, kész csoda, hogy még merev vagy ennyi idő után. Egy egészséges nőnél elég 10-20 perc és könyörög, hogy betedd a bránert.

Azt gondolom, hogy nyugodtan elmondhatod neki, hogy szerinted még nem áll készen lelkileg egy szexuális kapcsolatra, neked viszont szükséged van egy kapcsolatban a szexualitásra is.

Egyébként ez az elszólása, hogy te "élvezkedsz rajta", mialatt próbálod felizgatni a behatoláshoz, arról árulkodik, hogy tényleg egy tinilány szintjén viszonyul a dugáshoz. Ölelkezés, összebújás, smacizgatás, tipi-tapi: ez egy szűzlány elképzelése az érzékiségről. Ennyi idős korban ez már nem normális hozzáállás, olyan nők rekednek meg ezen az igényszinten, akikbe belenevelték, hogy egy férfit kívánni a lábuk közé bűn, mert a férfi csak kihasználja a nőt és csak arra kell, hogy jól megpocsékolja. Ezek a nők minden férfit azzal a gyanakvással fogadnak, hogy ha megkapja amit akar, akkor tovább áll, cserben hagyja, megcsalja.

máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!