Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele emiatt?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok készülve testileg és lelkileg. Főállásban dolgozok, mellette pedig egyetemre járok levelezőn. Heti kétszer jártam edzeni, de már nem jut rá időm, mióta a barátommal vagyok. Hétfőtől szombatig tanulok és dolgozok, semmire nincs időm. A barátom mindig nyaggat, hogy menjek fel hozzá, és aludjak ott. De ilyenkor már annyira ki vagyok, hogy élni sincs erőm. Ha nem megyek, akkor azzal jön, hogy nem akarok vele találkozni. Szexelni is csak kötelességből szoktam, mert estére már nincs kedvem hozzá.

A barátaim szintén programokat terveznek, ahova mennem kell. Úgy érzem megfulladok. Hetek óta nem pihentem ki magam, csak az energiaitalt öntöm magamba, mert nem bírok észnél lenni. Ez a munkám és a tanulás rovására megy.

22N és 28F


ápr. 17. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"A barátaim szintén programokat terveznek, ahova mennem kell. "


Nem kell menned-ha valóban barátok. Semmi nem kell.


Ha meg valaki felé nincsenek érzéseid akkor zárd le. Neki is, és magadnak is a legjobbat teszed.

ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyessel egyetértek.
ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Előbb-utóbb ő fogja ezt megunni sajnos. Értelme sincsen így, hogy neked kényszer.

Az energiaitalnak meg pláne nincsen értelme. Túlhajszolod magad és mindenkinek meg szeretnék felelni.

Én azt mondom, lazíts egy kicsit, vonulj félre egy hétvégére, kapcsolj ki mindent. Pihenj és gondold át, hogy mi lenne a helyes és te mit szeretnél valójában.

ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Jaaajj de szomorú, hát jajj, te.. mindenki arra szám időt, ami fontos neki. Ha nem fogntos a párod meg a barátaid, akkor inkább építsd le ezeket a kapcsolatokat. Nem értem mit akarsz... 🤷‍♂️
ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, ha te nem, akkor ő fog. Senki nem akar olyan párt, aki annyira be van táblázva, hogy nem jut ideje és energiája a kapcsolatra. Neked jelen helyzetben nem fér bele, akkor ez van.
ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyenek se barátaid se párod. Akkor tudsz tanulni meg dolgozni. Ilyen a felnőtt élet.
ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Minden fontosabb az életedben mint a párod. Akkor maradj csak vele, ha szereted, ha már szerelmes nem tudsz lenni belé. Személy szerint nem szeretnék olyan párt magamnak, aki "kötelességből" szokott összebújni velem.
ápr. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Nekünk így ment tönkre majdnem a 10 éve jól működő házasságunk. Mindent is vállalt. Mi a fontos és mi lesz később is fontos. Neki szerencséje volt mert kitartottam mellette. De nálatok csak te tudod mi a fontos. Valamit lejjebb kell adni. Ha javasolhatnám a haverokat. De te tudod. 41f
ápr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ennek a kapcsolatnak annyi. Csak nyűgként tekintesz rá, semmi kedved a pasiddal találkozni. Ezért kerül mindig a sor végére.

Az egyébként szerintem teljesen rendben van, ha most a tanulás és a munka a fontos, hiszen most alapozod meg a jövődet. Pasid még ezer is lehet, de egyetemre csak most jársz.

Az igazi barátok megértik, hogy most kevesebb az időd, ne szakítsd meg a kapcsolatot velük, legalább heti egyszer pár óra kikapcsolódás pedig neked is kell. De minimum havonta egyszer, hosszabban.


A párod meg nem a párod, mert nem ért meg, nem ugyanott tartotok az életben. Eleve miért te szaladgálj hozzá, hogy ha ő akar veled lenni? Ha annyira fontos lennél, akkor felajánlotta volna, hogy lakjatok együtt. Akkor minden nap láthat, többet együtt lehettek, támogathat, hogy több időd legyen rá. De ő csak azt akarja, hogy "aludj ott", magyarul menj fel dugni, helybe viszed neki a meleg puncit. Ez nem szerelem.


Szánj magadra egy pár órát, gondold át, aztán tedd helyre a dolgokat.

ápr. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Leclerc ***** válasza:
100%

Tudomásul kéne venni, hogy neked most nem fér bele egy kapcsolat.

Az lenne a gerinces, ha ezt megmondanád a pasinak, és szakítanál vele.

ápr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!