Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa, hogy egy 28 éves férfi csak a szexen gondolkozik?

Figyelt kérdés
Legnagyobb kérdése a szex, minden gondolata akörül forog. Kicsit már gyerekesen hat ebben a korban.
2019. febr. 27. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyenekről szól Zimbardo "Nincs kapcsolat" című könyve. Sajnos egyre többen vannak.
2019. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

15 évesen elmegy bár én már ott is untam hogy minden sztori a szexhez lyukad ki.Szerintem mindegy hány éves az ember mindig gyerekes dolog ha ekörül forog minden.

Nagyon szánalmas mikor a munkahelyen hallom amint a 8 osztályt végzett lepukkant 40-50 éves asszonyok a fa..ról meg a du..sról beszélnek hangos vihogás kíséretében.Férfiak is sokszor sőt ugyanúgy térnek ki erre a dologra.Amibe csak lehet beleviszik a szexuális megjegyzéseket.Egy darabig elmegy de olyan kis egyszerűek az ilyen emberek.

2019. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
A szexet nem igazán lehet kinőni. Öreg korra csökkenhet a libidó, de 28 évesen készen áll a világot is beporozni. Egy párkapcsolatnak szintén alapköve a jó szex. Szóval, ha azon jár az agya, valószínűleg az igényei alatt kap belőle. Én 27 évesen napi, maximum 2 naponta igénylem, barátnőm ugyanúgy. Ez nem gyerekes dolog.
2019. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Jórészt a szex mozgatja a világot. Aki nem tudja élvezni a szexet, az értetlenül áll előtte. Jó szex nélkül, a munkába is átlag alatt teljesít az ember, vagy sehogy sem.
2019. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
30 éves férfi vagyok, egészséges szexuális étvággyal, de néha annyira elfáradok nap végére hogy azt is elfelejtem hogy lány vagy fiú vagyok. Ilyenkor 100.-ik helyen áll a szex gondolata, inkább jobban esik egy fürdés és alvás. Mindenki más, van akinek minden a szex körül forog, hát akkor forogjon....
2019. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez ilyen nem normális. Az erotika csak egy szegmense az ember mindennapjainak. Ezen kívül ott a család, a munka, a barátok, a hobbi, a mindennapi tevékenységek (bevásárlás, szórakozás stb) stb stb..


Nem is tudom, hogy az ilyen emberek mit csinálnak egy kapcsolatban. Az ilyennel ,hogy lehet elmenni egy kulturális rendezvényre, vagy megbeszélni egy kiállítást vagy szinházi előadást?

Az ilyennel max. csak a pozitúrákról, meg az erotikus kiegészítőkről lehet beszélgetni. Mit is tudna nyújtani mást egy kapcsolatban.

2019. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tízzel több vagyok, mégis folyton a szex jár az eszemben...
2019. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok és nagyon sokat gondolok a sexre és sokat is szoktam beszélni róla a páromnak de közben nagyon szeretem és gondoskodom róla szerintem ezzel nincs baj.
2019. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, nem furcsa-e, hogy egy ennyi idős nőnek minden gondolata a gyerekvállalás körül forog.
2019. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39 vagyok és nagyon sokat gondolok a szexre! azt hittem vmi retardált dolog ez, de hála a szerelmem is ilyen szexközpontú, így megnyugodhattam. Mi ilyenek vagyunk és így legalább nem kell elnyomnom valaki nem tetszése miatt!
2019. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!