Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éljem túl a szakítást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást, ti hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt a párommal, 2 hete szakított velem. Nagyon fájdalmas nekem, szinte folyton csak sírok és az evés sem esik jól.


Ti hogy éltetek meg egy szakítást, mik a tippjeitek?


25/L



máj. 22. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idő, család, barátok és hasznos tevékenységek segítenek.
máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kidobtak. Nem képet ilyenkor elterelni az embernek a gondolatait mert a figyelme fokusza az exen van. Én sirassal és agyalassal töltöm a mindennapokat
máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyenkor sokat segít a sírás, illetve a támasz, akire rá hajthatod a fejed. Biztos van ilyen! :)


Lesz idő, mikor már sírni sem fogsz tudni, levert leszel, de legalább több kedved lesz.

Kitartást!

máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LLawliet válasza:
86%
velem úgyan ez történt :( pont 2 hete ,csak nem 4 év hanem 3 év után..kitartás neked <3
máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Évektől függetlenül aki szerette a másikat mindenkinek pocsék...


Aki szerencsés vannak barátai, szórakozási utazási kikapcsolódási lehetősége, valljuk be egyedül nehezebb....


Vagy tanulsz sportolsz dolgozol...


Soksok mozgásra lenne szükséged, hogy elfáradj kimerült légy fizikailag...éhes és szomjas is leszel


És csak az este marad.

máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek…
máj. 22. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd olyanokkal az időt, akik előtt felvállalhatod, hogy gyászolod a kapcsolatod végét meg akik szeretnek, és beszéld ki, ami bánt. Jellemzően család, közeli barátok. Az idő majd megoldja a többit.
máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sablonos válasz, de csak az idő segít. Én is voltam ilyen helyzetben, több, mint 3 év után lett vége. Állandóan bőgtem, nem ettem, nem aludtam, csontsoványra fogytam. Hülyeségeket csináltam, ittam, majdnem férjhez mentem egy nálam 18 évvel idősebb pasihoz. Aztán egy nap arra ébredtem, hogy már nem hiányzik. Ma már tudom, hogy jobb volt így, csak raboltuk egymás idejét. Kérdező, sírd ki magad, de gondolj arra, hogy ezzel még nincs vége a világnak. Tulajdonképpen minden okkal történik. Ha vége van egy kapcsolatnak, akkor annak nem volt jövője. Még egy jó darabig fájni fog, de el fog múlni, jobban leszel. Csak arra vigyázz, hogy addig ne kezdj új kapcsolatba, amíg ezen nem léptél túl. Csúnya visszaesés lesz az eredménye, tapasztalatból tudom. Sok erőt kívánok!
máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
máj. 23. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!