Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit és hogyan oldottál meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan oldottál meg szakítás után ha együtt éltetek?

Figyelt kérdés

Kicsit részletesebben. Munka megoldás, vagy munkába járás addig is..


Mennyire nyomta rá a munkádra, a napodra az egész?


2023. aug. 30. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segíts neki albérletet keresni a munkahelye közelében (ha megoldható). Akkor nem kell ilyeneken gondolkoznod, hogy szakítás után mi hogy lett megoldva. Minél inkább segíted a másikat hogy legyen hol laknia, tudjon boldogulni, annál hamarabb túl leszel a szakításon.
2023. aug. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy nem maradna ebben a városban
2023. aug. 30. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor segíts neki egy általa választott városban albérletet keresni, vagy ha visszamenne a szüleihez akkor segíts neki pakolni, intézkedni. Annyit tudsz tenni hogy normálisan állsz hozzá, és segíted hogy meginduljon.

De ha ő meg sem akar indulni......

Akkor az életetek végéig élhettek együtt úgy hogy szakítottatok.

2023. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De engem az érdekel hogy kinél hogy zajlott
2023. aug. 30. 08:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a szakításnak mi köze van a munkába való bejáráshoz.

Ugyanúgy jártam tanulni/dolgozni mint addig. Eleinte nyilván rányomta a bélyegét a napjainra, levert voltam, aztán elmúlt.

2023. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi több, mint egy évig éltünk egy fedél alatt, lelkileg borzasztó megterhelő időszak volt mindhármunk számára (én kezdeményeztem a válást, jó okom volt rá amúgy), ő pedig képtelen volt elfogadni a döntésemet.


Bejártam ugyanúgy dolgozni, csak épp sokkal-sokkal stresszesebben indultak a napjaim/napjaink, mivel reggelente is jobb esetben csak kerülgettük egymást.

2023. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rosszabb esetben belém állt, és már azon is elkezdett balhézni, ha kirúzsoztam a számat.


6os voltam

2023. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekel ki hogy rendezte ezt a részt mikor együtt éltetek már.
2023. aug. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!