Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dontenek helyesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dontenek helyesen?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyaman 2 eves kapcsolatomnak vetett veget a baratnom, az oka pedig a romlo kommunikacio volt kozottunk. Oszinten megfigyeltem en is, hogy az utobbi idoben mivel nem egyutt elunk es mas dolgunk volt mind a kettonknek, hatterbe szorult a kapcsolatunk. Nehai vitaknal hozzam vagta, hogy barmikor talalna mast, illetve, hogy szeretkezes elvezetet is volt, hogy megjatszotta. Szamomra ez lelki manipulacionak jon le, de ennek ellenere is probaltam a sajat reszemrol a kommunikacion javitani. Egy hetig nem irt vissza nekem, hiaba kerestem. Majd az egyik nap folyaman ram irt, hogy vigyem vissza a nalam levo cuccait es 10 perc alatt szakitottunk. Amiket hozzam vagott amirol fentebb beszeltem, utana kicsit elhidegultem tole, nem akartam vilagba puszilgatni, olelgetni, de pofam sem volt haza kuldeni akkor, amikor ezeket a dolgokat a kepembe mondta. Kommunikacio hibas volt, es ugy erzem ha ertelmes felnottek modjara leulnek meg tudnank beszelni, viszont ezek a hozzam vagott dolgok nem tudom, hogy mennyire jonnenek elo ujra, mert szerintem barmennyire is veszik ossze valaki a parjaval es SZERETI a parjat, soha nem mondana ilyet a masiknak. Ismerosok azt mondjak ne keressem, viszont a rovid es gyors szakitas miatt meg sem tudtuk igazan beszelni a dolgokat igy ures ur marad bennem ez miatt amit ki szeretnek adni magambol. Szerintetek? Lehet, hogy elo jott az igazi ene es manipulalna ugyanigy minden esetleges jovobeli parkapcsolati problemank utan? Erdemes megprobalnam vele leulni beszelni?
máj. 24. 10:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiegesziteskent kifelejtettem, 20 evesek vagyunk mind a ketten.
máj. 24. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"2 eves kapcsolatomnak vetett veget a baratnom" - akkor vége.

"az oka pedig a romlo kommunikacio volt kozottunk" - 2 év alatt kb. 730 napon át folyamatosan kommunikálhattatok (volna).

"Nehai vitaknal hozzam vagta, hogy barmikor talalna mast, illetve, hogy szeretkezes elvezetet is volt, hogy megjatszotta." - Tehát akkor kommunikált valamit, érezte, jelezte, közölte, hogy baj van.

Késő. Vége. Szerintem részéről már teljesen kihűlt a dolog.

máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi értelme. nem érdekled. gyászolj aztán keress jobbat.
máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dikkmooooo
máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!