Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van és egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van és egyáltalán helyes-e, hogy lelkiismeret-furdallásom van?

Figyelt kérdés
Ha elhagyott egy nő egy másik férfiért, majd csúnyán megalázott; alig éltem túl. Majd eltűnt és fél év elteltével megjelent online, csak érdeklődni, hogy hogy vagyok és mi van velem (közben szakítottak persze..). Én ezt úgy reagáltam le, hogy nagyon csúnyán, de nem alpári módon elküldtem melegebb éghajlatra azok után, amit tett és nem kívánok szóba állni vele; majd le is tiltottam. Nem értem, kellene, hogy tényleg ezért lelkiismert furdallásom legyen? Mert van; pedig az igazságérzetem még többet is kívánt volna mondani. (29F és a 27N)
2018. aug. 8. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod. Én is ezt tettem volna a helyedben. Legalább megtudta, hogy nem játszunk a másik érzéseivel.
2018. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit tettél... az a minimum. Senkinek sincs szüksége egy alávaló emberre.
2018. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítő válaszoat, sokat segít; köszönöm tényleg!:)
2018. aug. 8. 09:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Ne legyen semmilyen rossz érzésed. Mi több, engedd el ezt a dolgot, ne is rágódj rajta.
2018. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van... Köszönöm.
2018. aug. 8. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lelkű vagy látszik ebből különben nem lenne lelkiismeret furdalasod. De nincs miért, nyugi :)


Jól tetted.

2018. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, hozzáteszem sajnos az vagyok, nem kifizetődő..:) És nagyon köszönöm a megerősítést, hogy nem hibáztam tehát.
2018. aug. 8. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod.Telejesen küldted el a retkes ku***ját.
2018. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!