Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is helyesen tettem? Ti is úgy gondoljátok, hogy valójában nem engem akart megismerni, csak szórakozott velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hete szakítottam a barátommal, nem voltunk túl régóta együtt, csak pár hónapig.

Az elején nagyon rendes volt velem, sokat viccelődtünk, tudtunk normálisan beszélgetni.

Ahogy teltek a hónapok, egyre inkább megváltozott és nagyon nyomulóssá vált.

Konkrétan nem mentünk el sehová, hiába könyörögtem neki, magától sem vitt el sehová randizni.

Végül az otthonába sem mentünk el, hogy bemutasson engem a rokonainak, mert lemondta előtte egy nappal. Ilyenkor szerintem jogosan következtetek arra, hogy szégyelt valójában..

Állandóan csak a szobájába akart felcsalni, hogy "játszak" már vele úgy..

Néha az is előfordult sajnos, hogy addig nem is engedett ki a szobából és lefogott, amíg nem engedtem neki.

Egy idő után elegem lett ebből és kezdtem magam egy rongybabának érezni, amit csak úgy ide oda rángathat.

Ezek után sokkal kevesebb időt töltöttem már vele, mert néha már nem mertem vele találkozni.

Még a mai napig nem értem, hogy engedhettem ilyen közel magamhoz.

Utólag megbántam, pedig már az elején közöltem vele, hogy egy normális kapcsolatot szeretnék.



2023. máj. 21. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát hallod az első pár sor is k..va gáz volt..tehát igen jól tetted.


Viszont azt én sem értem hogy randi sem volt aztán kb meg engedted neki a dolgokat..félelemből vagy nem is tudom miért.


Mindegy ajánlok egy filmet abban pont van egy ilyen élethelyzet. “Ahol a folyami rákok énekelnek” pont neked való most :d


30f

2023. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)


Már előtte is volt egy rossz kapcsolatom, reméltem, hogy ez jobb lesz.

Néha csak azért csináltam meg dolgokat, hogy elengedjen.

Nagyon rámenős volt.

Tudom, ez egyébként szánalmasan hangzik. :(

2023. máj. 21. 22:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, az ilyen embert ott kell hagyni és nem kell vele foglalkozni.
2023. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első ilyen erőszakos eset után dobni kellett volna.

Nem is értem miért mentél ebbe bele újra és újra...

2023. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Igen, nagyon is helyesen tetted. Nem te érdekelted igazán, csak hogy legyen valaki, aki - ahogy te is fogalmaztál - 'játszik' vele úgy és stb.

Dee rettentően sajnálom, hogy ezen keresztül kellett menned. Szívből kívánom, hogy a következő kapcsolatod jobban sikerüljön és találj egy normális srácot. Kitartást! <3

2023. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez a netes ismerkedés átka, amikor hiányzik a közös ismerősi kör. Kiszolgáltatottabb vagy és ezt ők is tudják. Ha lennének közös ismerőseitek, nem merte volna ezt megengedni magának. Javaslom, ne ismerkedj a neten. De a szomorú valóságon nem változtat: ezek ugyanazok, akik ismerősi körben jókisfiúk meg épp attól függően viselkednek, hogy éppen ki látja őket és kinek a véleményétől tartanak.
2023. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Kellene neki valaki csak nem ért a nőkhöz
2023. máj. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez az ember szemétláda aki hamarosan nemi erőszak vádjával bíróságon lesz.
2023. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NTBS ***** válasza:
100%
Az első erőszaknál repülnie kellett volna.
2023. jún. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyesebben tetted volna, hogyha rendőrségi ügyet interztel volna abból, hogy erőszakot követett el ellened.
2023. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!