Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális fiút magamnak?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom egy fiúval,felért egy házassággal,de megromlott a párkapcsolatom és barátok maradtunk.A második kapcsolatom 1,5 évig tartott.A fiú dobott engem,mert más kultúrában él.

Én egy normális testalkatú,nem vagyok kövér de sovány sem,visszahúzodó lány vagyok,azt mondják szép arcom van,koromhoz képest fiatalabbnak nézek ki de lehet hogy 'szürke kisegér' vagyok,nem pedig barbi baba..



2012. ápr. 17. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a más kultúra?
2012. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem europai
2012. ápr. 17. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

küldj képet


millió lánynak van ilyen problémája, fogsz te is normális fiút találni, csak várj türelemmel


az exedet meg felejtsd el

ez a "barátok maradtunk" nagyon rossz megoldás, mert mindig ott fog kattogni a fejedben, pszichésen gátolja a megszabadulásodat, nem leszel nyitott egy új kapcsolatra, amíg nem felejted el és idealizálod őt, bánkódsz

2012. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy miért nem? Mert én már foglalt vagyok...
2012. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó válasz nagyon aranyos:).Nekem nem kell olyan aki foglalt.

A normális nálam ott kezdödik hogy ne dohányozzon,ne igyon ,ne legyen nagy hasú,kövér,bár tudom nem a külsö számít.

És ne kamuzzon.Legyen romantikus,gyengéd.

2012. ápr. 18. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok foglalt, és a tenderkiírásnak is megfelelek.
2012. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!