Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
A parom aki kb 5-szor annyit keres mint en, mindig elvarja ha kirandulni megyunk h mindennek a felet en fizessem.beleertve az utikoltseget is. Nem nagy kirandulasokra gondolok csak amolyan kiruccanasokra. O kb 10000 forintert max 1 orat dolgozik en meg kb tobb napot. Amugy mindig azt mondja h szeret es h o nem sajnal semmit tolem. Ti mit gondoltok?
2012. ápr. 18. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Sosem értettem a nőket.

Ha munkáról van szó, emancipáció.

Ha pénzkeresetről, emancipáció.

Ha pénkiadásról, én nő vagyok.

Ha szexről, én nő vagyok.

Ha kezdeményezni kell, nő vagyok.


Ne ítélj el, mert én biztosan nem kérném el a felét, és sosem engedem, hogy egy nő fizessen.

De a fent leírt dolog mindig eszembejut ilyen kérdéseknél :)

2012. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Azt, hogy mondd, meg neki, hogy úgy érzed, lehúz téged. Hogy mi lesz a reakció, az attól függ, mennyire jogos a hiszti.
2012. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát megértem, ha ezt mondja, de szerintem egy normális kapcsolatban néha elő kéne fordulnia, hogy meghív valamire és azt mondja, hogy "ezt most én állom". Aztán néha te is elhívod valamire. Én nem sajnálnám a pénzt a páromtól, tudom, hogy nem sajnálna tőlem semmit.
2012. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
mi az, hogy lehúzza? fele-fele. ez nekem egyenlőnek tűnik. ha meg valamit drágának találsz, akkor nem mégy oda. jól teszi, hogy nem tart el...
2012. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát... nem tudom mit gondoljak. Ennyire anyagias.

Nekem soha nem engedte a párom, hogy bármit kifizessek pl. mozi, vacsi egyéb, egyedül az első nyaralásba fizettem bele, de ott is ő fizetett többet (ő szintén többet keresett). Igazából azt gondolom, ha hosszú távra tervezne veled, akkor nem fizettetne ki veled semmit (legalábbis kis dolgokban).

2012. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Ennyire anyagias. "

pont hogy ti vagytok azok

2012. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Advocatus Diaboli ***** válasza:

4/6 Azt írtam, úgy érzi, lehúzza. Nem pedig lehúzza egyértelműen. Van különbség...


5/6 Én sok dolgot felesben fizetek a barátnőmmel, pedig hosszútávra tervezünk mi is. Bár az igaz, ha többet keresnék jóval, akkor több dolgot állnék neki valószínűleg, de ő saját magától ad bele a költségekbe, és így gondolja helyesnek.

2012. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Sephiroth válasza:
Azt hogy zsidó a párod. Viccet félretéve ha a párom és köztem ennyi különbség lenne és tudnék róla, hogy neki ennyivel kevesebb, 80 %-ban állnám, teljes egészében a kiruccanásokat.
2012. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jól kifogtad te is a párod, csak gratulálni tudok hozzá! :D Nem normális szerintem, de te se, ha vele maradsz!
2012. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Elsőnek: az emancipációval nem jár együtt az, hogy a férfiak elnőiesedjenek, a nők meg elférfiasodjanak.

A szexben még jó, hogy a nő nő marad, és ez igaz a kezdeményezésre is a férfi meg legyen férfi.

Egyébként meg a mai napig nem fizetik meg a nőket ugyanabban a munkakörben kevesebbet keresnek mint a férfiak.

Azért talán már vannak kivételek.

2012. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!