Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
3 éve mentünk szét, ő mondta hogy legyen vége, én nem értettem hogy miért.(talán a korkülönbség-6 év van köztünk). Negyedévente találkozunk, meg néha beszélünk msn-en (évente 1-szer). Tavaly vett el egy másik lányt. Én idén megyek férjhez, de még mindig nem tudom őt elfelejteni. Mikor találkozunk, vagy csak látni látom, azután tiszta depressziós leszek, teljesen magam alatt vagyok pár napig, utána elmúlik, de azért néha felvillannak az emlékek, és az nagyon fáj. Érdekes, hogy mikor az esküvője előtt egy pár hónappal beszéltünk, azt mondta hogy keresett ahol szoktunk összefutni, de látta hogy nem vagyok ott. Ha visszapörgethetném az időt...sok mindent másképp csinálnék. A jelenlegi páromat is szeretem, de nekem az exem volt az első szerelmem és nagyon de nagyon hiányzik. Másféle szeretetet érzek iránta, mint a jelenlegi párommal szemben. Hogyan tudnék felejteni?
2012. ápr. 15. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes tájékra csöppentél.

Azt kell, hogy tudd, hogy az első szerelem ami visz mindent. Az a royal flöss, mint a pókerben. Azzal egyszer nyerhetünk, de a kis Flössökkel, sorral, párral is jutunk valamerre:)


Azt nem tudom megmondani, hogy mit tegyél, de nekem is van egy sztorim.


A legelső szerelmem engem csúnyán kihasznált, játszott velem és a rózsaszín köd miatt nem láttam se balra-se jobbra. Mikor erre rádöbbentem írtó fájdalmat és kínt éreztem. De a legrosszabb az volt, mikor arra jöttem rá, hogy igazából magamra vagyok dühös és nem rá, mert hagytam, hogy ilyen csúnyán bánjon velem.


Kért tőlem kölsön pénzt és nem adta vissza, de nem érdekelt, inkább elment a haverjaival a vacsora közepette, minthogy velem legyen, megalázott és viccelődött rajtam az osztálytársai előtt, érzelmileg terrorban tartott (pl. ha nem csinálod ezt meg ezt akkor elhagylak, stb.). Én buta hagytam hogy ez legyen, de mikor felcsillant a szemem dőltem és romboltam.


Rájöttem, hogy az a múltam, amit elképzelek, hogy egy papírgalacsin és összegyűröm és kidobom a kukába. Megváltoztatni nem lehet, ahogy egyes emlékeket sem. Nem szabad magadat hibáztatni, hogy "másképp csináltad volna". Lehet, de már elmúlt, ne törődj vele, hanem éld az életed olyan férfi mellett, aki imád és bármit megtesz azért, hogy vele maradj.


Az exed már a múltad, lehet hogy jó volt, de gondolj bele: megérdemli azt, hogy bánkódj miatta, miközben ő csak úgy elhagyott és nem félt attól, hogy örökre elveszíthet téged? Nem! Nem érdemli meg. Új lappal, új élettel rendelkezel és ezt próbáld úgy irányítani, hogy jó legyen és boldog legyél. :)


Remélem tudtam segíteni! :)

2012. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyetértek az utolsóval, bár mért ne érdemelné meg?

Ha nem használta ki és addig szerette, de az érzés elmúlt? Szerinted a férfi hibája, ha már nem szerete valakit. Ez csak, úgy jön és minden egyes tett fontos egy kapcsolatban ez van kész -

2013. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!