Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Röviden ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Röviden ez a történetem: 3 éve tetszik egy srác.3-4 hete járok vele.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm tudott róla, aztán egy hülye osztálytárs félreértette amit mondok, és így azt hitte járok azzal akivel tényleg járok. ( De én nem mondtam neki, de vhogy félreértette és rájött ) Mindenkinek elmondta egész suli tud róla. Van két lány osztálytársam akik azt hiszik állandóan, hogy kipletykálom őket. De ez nem igaz! Az egész falun bicoval ordibálták h: . és . = . Én arra gondoltam, hogy szakítok a pasimmal, hogy a hülye oszitársaknak ne legyen igazuk. De én szeretem őt. Az agyam szakítani akar a szívem nem. Mit tegyek?

2012. máj. 22. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van, te hány éves vagy?
2012. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem lődd fejbe magad, az minden agyhalott zombin segít
2012. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fake! :D (remelem...)
2012. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Osssstoba :(
2012. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Killerdecsy ***** válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye,ha meg akarod oda b@szok annak a két prostinak xD
2012. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A korom mind1. És értelmes válaszokat szeretnék....
2012. máj. 22. 14:36
 7/8 supra01 ***** válasza:

Miért adsz irigykedő és ostoba osztálytársak véleményére, ahelyett, hogy végre igazán boldog lennél, és végre azé légy, akit akarsz.

Ha ezt nem érted még, akkor nincs is itt az ideje, hogy párod legyen. Ilyenért meg elhagyni azt akire 3 éve vársz? Ekkora nagy butaságot!

Tojd már le a fejüket és nevess rájuk!

2012. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő 1-el magasabb osztályba jár mint én mégis én vok az idősebb 8 nem buktam, késtem ) és az osztálytársai olyanokat mondanak, h nem is szeret, meg h csak kihasznál, vigyázzak.
2012. máj. 22. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!