Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő kihevern egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kihevern egy szakítást?

Figyelt kérdés
9 hónapot voltunk együtt, de benne már kialudt a tűz... Engem minden rá elmékeztet, demég nagyon friss a dolog... szerintetek meddig tart továbblépni? egyatál, ha igazán nagyon szeretek valakit, ellehet felejteni bármikoris?

2012. máj. 25. 09:27
 1/5 man79 ***** válasza:

Szia!

Hát elég nehéz időszak ez...

Természetesen el lehet felejteni, akármilyen szerelem volt, csak idő kell hozzá.

Az, hogy mennyi, az változó, karakterfüggő.

Őt már nem érdekled, akkor gondolom egyértelmű, hogy ennek itt vége, és soha többé nem lesztek már együtt?! :)

Járj el a haverokkal/barátnőkkel, és próbáljatok meg ne róla beszélni.

Szerintem(ahogy én megéltem) ilyenkor egy másik kapcsolatba nem szabad belefutni, mert rá fog emlékeztetni és nem az aktuálist fogod szeretni, hanem az exet. Szóval csak a társaság, a szórakozás, semmiképp nem az otthon sírdogálás, emlékezések! Ha ezeket be tudod tartani, és természetesen a barátok is segítenek ebben, akkor nem lesz egy hosszú folyamat! :) Máskülönben igen....

2012. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8hónap járás után szakitottam a barátnőmmel...1évig nemvolt utána senkim..most 19éves vagy :) és még mindig eszembejut sokszor..én nemhiszek abban h ellehet felejteni valakit akit öszintén szerettél..idővel az emléke elhalványul,viszont hamár nem szerettéged...akkor lekéne mondanod róla..:/
2012. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gondolkodásmódodtól és attól függ, hogy mikor hagysz fel az önsajnálattal. Ami egyébként rettenetesen káros. Fogd fel pozitívan: Fedezd fel az élet és önmagad olyan aspektusait, amire a kapcsolatod miatt sosem volt energia/idő.
2012. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm, nekem eddig csak egy barátnőm volt. Vele voltam (vergődtem) 2 hónapot. Nagyon szerettem, fél év kellett, hogy kiheverjem de az idő mindent helyrehozott :D

Nem hittem volna, de tényleg így van.

Fel a fejjel!:P

2012. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. ,,Természetesen el lehet felejteni, akármilyen szerelem volt, csak idő kell hozzá. "


Nem lehet elfelejteni, nem pc, hogy format C, aztán ennyi volt. Nem lehet kitörölni, mert az életed részét képezte. mindig megmarad, csak túl tudsz rajta lépni. idővel!


Ez egyénfüggő. Nekem tavaly október elején lett vége egy éves kapcsolatnak, azóta nem tudom kiheverni, csak nagyon lassan enyhülnek az érzések (3 hónapja). Valakinél egy hét, egy hónap, de valakinél akár évek is kellenek, mire átengedi magát egy újabb kapcsolatnak.

2016. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!