Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2év együtt lét után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2év együtt lét után hogy éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés

2éve vagyok/voltam együtt a barátommal, nagyon jól müködött közöttünk minden, egy dolgot leszámítva, hogy Ő az a tipikus Casanova típus, egyszer sem csalt meg, de állítása szerint jót a tesz a férfi hiúságának az hogy ha más lányoknak írogathat, olyanokat amit mondjuk egy barátnőnek kéne ... nem egyszer adtam neki új esélyt a változásra, lehet nem lett volna szabad de iszonyatosan szeretem, és tudom hogy Ő is szeret, mert nem hiszem hogy akkor együtt lett volna velem 2évet, mindkettőnknek ez volt az első komoly kapcsolata. Legutóbbi alkalommal is más lánynak írogatott és evvel nekem be is telt a pohár, most lesz egy hete hogy szakítottunk, tegnap találkoztunk, egy 20 perce, de úgy viselkedtünk mintha együtt lettünk volna, mert szeretjük egymást, ölelgetük stb. Nem tudom mit tegyek, szakítsak tényleg vele, mert reménytelen hog megváltozik, vagy tényleg csak fogjam fel lazán hogy kell az egojának ez...nem tudom :/ Fiúk, lányok mit gondoltok erről? :) És ha szakítok vele, akkor teljesen zárjam le és ne beszéljek vele, vagy azért néha egy egy tali bele fér, mert a legjobb barátomnak is tekintem és szeretek vele beszélgetni és ő az egyedüli aki tényleg mindent tud rólam és mindent megoszthatok vele. Segítsetek! :) Köszönöm

20L


2012. máj. 8. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem csal meg, megbízok benne, rendesen foglalkozik veled, és túl tudsz ezen lépni, akkor folytassátok. Ismerek olyan fiút, akinek tényleg lételeme a flörtölés, de imádja a barátnőjét és sose csalná meg. Csak szüksége van arra, hogy érezze, meg tudna hódítani mást is.


Viszont, ha érzed, hogy nem tudod így elfogadni, akkor teljesen szakíts meg vele minden kapcsolatot, és kezdj új életet nélküle, másképp csak huzavona és se veled se nélküled állapot alakulna ki, az meg aztán totál felesleges és nagyon mély sebet okoz.

2012. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen csak sajnos én meg az a típus vagyok hogy az "érzelmi megcsalás" jobban fáj mint a testi .. De amúgy igazad van, lehet tényleg lazán kéne felfognom, csak hát két év alatt már az őrületbe kergetett evvel, meg picit megalázva is érzem magam mások előtt, hogy ennyire nem tiszteli az érzéseimet... na mindegy. Köszönöm a válaszodat :)
2012. máj. 8. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben a szövegben amit előad neked, de te ismered...


21L

2012. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen én se nagyon tudom, csak akkor nem értem miért csinálja, mert ha ennyire erre vágyott/vágyik akkor miért nem szakított... nem értem a pasikat...
2012. máj. 8. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell megérteni. Ez a pasi nem hozzád való, ennyi az egész. A kapcsolat vagy szánalomra, vagy "jólétre" épült, azaz vagy sajnált szakítani, és megbántani, vagy pedig jól érezte magát veled.

Ti nem passzoltok, ez teljesen látszik.

Nem tudhatjuk, hogy megcsalt-e, meg akart-e csalni, vagy meg fog-e csalni. Ezt csak ő tudja. De ha te ezzel nem tudsz együttélni, hogy ő ilyen, akkor ez a kapcsolat nagyon erősen súrlódik.

Ne feledd: akit szeretünk, azt OLYANNAK SZERETJÜK AMILYEN. Te pedig folyamatosan arról beszélsz, hogy "megváltoztatni". Te akkor tulajdonképpen nem is őt szereted, hanem azt az embert, amilyennek "te magad elképzelted" őt.

2012. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Részben igazad van, de igen őt szeretem, mikor csak mi ketten vagyunk, és nincs harmadik személy, azt hogy megakartam változtatni, inkább úgy mondanám hogy vannak elvárások egy kapcsolatba(mint például ez), aminek én is eleget tudtam tenni, és neki eleget kellett volna... És talán igazad van hogy nem illünk össze csak olyan nehéz elhinni, mert sok minden elterveztünk, sok mindent elképzeltünk és nem hittem/ hisze, hogy lesz még egy ilyen férfi akivel ennyi mindent megtudok osztani... köszönöm a válaszodat :) És szerintetek, mit tegyek, hogy kevésbé legyen fájdalmas a felejtés? :)
2012. máj. 8. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, ha nem tudod elfogadni, akkor felesleges erőltetni, hogy lazábban fogd fel.

A felejtés szerintem könnyebb, ha például találsz magadnak egy új hobbit, amiben örömödet leled. Nekem régebben ez sokat segített.

2012. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. máj. 8. 13:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebbe én belefogok bolondulni, akárhányszor rágondolok sírva fakadok, nem bírom nélküle, annyira szeretem ő volt a másik felem :(:( és annyira fáj. Hiányzik hogy esténként nincs kihez bújnom, meg a mindennapi apróságok amit együtt csináltunk meg amit együtt éltünk meg és az a tudat hogy nem lesz több közös élmény meg közös pillanatok egyszerűen nem tudom leírni hogy ez milyen borzalmas érzés. jaj ne haragudjatok, hogy itt rinyálok csak jó kiadni magamból.:(
2012. máj. 8. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!