Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani?

Figyelt kérdés
Én még sohasem szakítottam, de a mostani barátnőmmel már régóta nincs meg a régi tűz, és szeertnék úgy szakítani, hogy ne bántsam meg, már ha ez lehetséges. Van ilyen mód?

2012. jún. 7. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
személyesen mondd meg neki, hogy már nem szereted és kész
2012. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Óvatosan kell megfogni a súlyzót, kicsit rákészülni, aztán mellmagasságig emelni, majd egy utolsó nekirugaszkodás, és jöhet a szakítás.
2012. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
őszíntén
2012. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
én a rideg érzéketlen őszinte kemény stílust preferálom, akkor legalább tudja hogy biztos vagy a dologban és nem kezd el pincsizni.
2012. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fájdalommentes módja nincs (tegyük fel, hogy nem könnyebbül meg, mert ő már szakítani akart egy ideje). Határozottan, de felesleges gorombaság nélkül.
2012. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg vége lesz a sulinak, legyél erre tekintettel mindenképpen.
2012. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
régi tüzet fel lehet ébreszteni, ha szeretitek egymást. Vagy van súlyosabb oka is a szakításotoknak? beszéljétek meg a gondjaitokat és próbáljatok meg mindketten változni, a másikért tenni, hogy a másiknak jó legyen.
2012. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na, mi van veletek?
2012. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi jó, mind a ketten érezzük a végét, csak valamelyikünknek lépni kellene, de ez nehezebb mint hittem :(
2012. jún. 8. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
uljetek le , azzal az indokkal, hogy beszelnetek kellene par dologrol.. mond el neki, hogy bizonyara o is erzi mar , hogy nincs meg kozottetek a tuz, mar enm olyan mint regen , es ezert vagy tenni kellene valamit, odlajtok meg, ne dobjatok el csak ugy, vagy pedig akk ezt fejezzetek be, ugy ,h ogy mind2nek jobb legyen ..:) Hiszen ennek mar nincs ertelme..es ezt midn2 tudjatok..:)
2013. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!