Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakítani fog velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakítani fog velem, ha nem pukizok neki? Bővebben bentebb!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy összejöttem egy lánnyal, ő ilyen plázacica-jellegű csaj, de több van benne ennél. Értelmes és érzékeny is, fiatalabb korában sokat bántották, mert nem volt valami jó csaj, csak "rendbe szedte" magát.


A lényeg, hogy már 4x aludtunk együtt és már az első alkalommal azt mondta, elalvás előtt, idézem: "ha pukiznom kell éjszaka, ne tartsam vissza vagy menjek ki ezért a mosdóba, nyugodtan csináljam itt az ágyban, ő megérti".


Most viszont újra előhozta a témát, elég furcsa volt. Rákérdeztem, kínos volt ugyan, de elmagyarázta: mikor fiatal volt, egy szobában lakott a szüleivel és az apjának rendszeresen görcsei voltak, mindig úgy aludt el, hogy azt hallgatta, hogy rotyog a faterja. A kistesójával még számolták a kicsúszó fingokat is.


Most 23 éves és az előző pasijánál rájött arra, hogy sokkal jobban alszik, pláne idegen helyen, ha hallja vagy arra ébred, hogy a pasi fingik néha álmában.


Én mondtam neki, hogy bocs, nekem nem megy parancsszóra, meg amúgysem, én erre nem vagyok képes szerintem. Láttam az arcán a csalódottságot.


Mit tegyek szerintetek?? Nagyon szeretem őt!


2012. jún. 2. 18:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
95%
:D:D Bocs ezen besirtam :D Szedjél hashajtót öregem nem csak pukizni fogsz hanem komplett adagot is adsz :D Amugy meg ha ezért szakit veled valaki akkor az nem szeret
2012. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
93%
eskü lehidalok olyan storykat találtok ki sokszor :Ddddddddddddddddddddddddddddddd
2012. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
90%

Jót nevettem.

Szerintem ez a lány egy kicsit beteg.

2012. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
88%
Bab, kukorica, bolognai, ilyenek.
2012. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 hunkurunkvirág ***** válasza:
90%
Apám nagyon egyszerű a dolog, reggelire tükörtojás, ebédre csülkös bableves, uzsonnára néhány körte, vacsorára tej, és ha van dinnye. Ettől aztán még el is hervadhat, de garantált a bélgáz!
2012. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Basszus nem értetek, nem recepteket kértem, hogy hogyan tudnék fingani neki, hanem hogy mit tegyek.. szeretem a lányt!
2012. jún. 2. 18:43
 7/71 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy ezért szakítani fog veled.
2012. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
92%
Basszus nekem meg sokszor görcsöl a gyomrom, és nem merek eregetni, tök szerencsés vagy ember! :D :D :D
2012. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
73%
Szegény lány.
2012. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
92%
pukizzál fiacskám vagy csináld amit én 1szer addig nevettetem a csajomat hogy befingott és onnantol kezdve nem volt ciki nekem sem
2012. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!