Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás 4 év után. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás 4 év után. Hogyan lehetne visszaszerezni a lányt? 28/F

Figyelt kérdés

4 évet voltunk együtt párommal, ebből 3,5 évet együttéltünk. Sokszor nem könnyű körülmények között, de mindenen túljutottunk, s volt jövőképünk, lehetőségeink. 1 hete lett vége, mondván nem illünk össze, nem tudjuk megoldani a problémáinkat. Azóta se éjjelem, se nappalom, kb élő halott vagyok. Az egyetemet ott végeztem, ahol éltünk, de jelenleg úgy néz ki így nem tudom befejezni, a maradék vizsgáim sem érdeklik, hogy valahogy letegyem őket, amire még 2 hetem volna. Fáj, hogy a sorsom sem érdekli. Sajnos egzisztenciálisan is függtem tőle, így az életem pláne teljesen kilátástalanná vált. De engem ez sem érdekel, csak az az egy dolog, hogy Őt visszaszerezzem. Megnyugodni is csak akkor tudok, ha erre gondolok. Mondhatni Ő volt az egyetlen motivátorom, mindent miatta és a közös életünkért tetem. Én korábban is nagy bajban voltam, szinte Ő mentett meg anno. Terveztük a jövőt, házasságot, az életünket. Ő 25 éves.

Annyit mondott, hogy pár hét múlva beszélhetünk, mint barátok, de most nagyon elszánt és hallani sem akar rólam.

Semmi nem éltet csak, hogy újra vele legyek. Beláttam minden hibám, s tudom, hogy boldogok lehetnénk még. Vissza akarom kapni, s boldoggá tenni.. Nem érdekelnek a "felejtsd el" dolgok, mert az nem megy, ha valaki rátalál élete értelmére, utána e nélkül az "értelem" nélkül létezzen..



2012. jún. 9. 11:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy rossz volt a kapcsolatunk, csak az utóbbi időben hullámzó. Mikor összevesztünk azok mindig durvára sikeredtek, s nem nagyon engedett egyőnk sem az igazából. De utánna mindig meg tudtuk beszélni. S mostanság kicsit megváltozott, komoly sikerei lettek a munkájában (tudományos életben dolgozik), ami a korábbi szerény lányból egy magabiztos nőt faragott. S talán én nem alkalmazkodtam ehhez megfelelően. S az utolsó veszekedésnél betelt nála a pohár. Szerinte nem illünk össze, ezt már nem lehet megjavítani, romlott az egész, erre nem lehet alapozni, nem ilyen életet szeretne.


Köszönöm a tanácsokat, igyekszem megfogadni, kivárom azt a pár hetet, s felkeresem. Szurkoljatok! Bár sokszor nagyon beleélem magam az a baj, de én tényleg nem felejteni akarok, csak visszakapni Őt, s boldog lenni vele... mégha a lelkem mélyén tudom is, hogy ez szinte lehetetlen.. de a remény hal meg utoljára, lsd. felettem.

2012. jún. 9. 13:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Addig is próbálhatnál önállósodni. Nem egészséges így függni valakitől.
2012. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!