Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit visszasze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit visszaszerezni szakítás után?

Figyelt kérdés

Én szakítottam, és nagyon nyersen, határozottan. Úgy éreztem akkor, hogy a világ leghelyesebb döntését hozom. A srác csak pislogott rám, mondta, hogy ő ad időt, gondoljam át, és beszéljünk újra az egészről, de én hajthatatlan voltam, és kidobtam. Akkor keresett, de visszautasítottam. De nem adta fel. Újra beszéltünk többször is, és rá kellett jöjjek, hogy nagyon-nagyon buta döntést hoztam. Ha visszamehetnék az időben felpofoznám az akkori énemet, hogy erre képes volt. Biztos, hogy együttmaradnék vele. De most nem tudom, hogyan hozhatnám helyre. Amikor egy kicsit közeledünk a téma felé, ő mindig annyit mond, hogy mindegy, most már mindegy, én eltaszítottam őt. Ez igaz, de megbántam. Mivel tudnám jóvá tenni? Valami tipp?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 6. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
IJ=ÍGY JÁRTÁL
2009. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
har probald neki elmondani, hogy mit erzel, de remelem vissza fog utasitani, mert tudom, milyen erzes, amikor szakit veled valaki, akit imadsz. Legalabb most te is szenvedsz egy kicsit es megtanulod, hogy milyen is ez. Ugyan mi a garancia ra, hogy nem fogod megegyszer kidobni???
2009. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy bunkó voltam, de tényleg úgy éreztem, hogy ez a helyes. Volt rá okom, hogy kidobjam. Nem tudtam akkor azt, amit most tudok.

2009. máj. 6. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményt :'(:'( az én csajom is szív nélkül dobot ... és én még most is szeretem! de ő utál... de mégis mindig olyan jelek jönnek h szeret... de tiltják tőlem...a szülei!
2009. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is így dobott bnőm...:( Még most is szeretem, bármit megtennék érte annak ellenére mennyire összetört...
2009. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És akiket dobtak, ők újra összejönnének a lánnyal? Újra tudnátok bízni benne?

2009. máj. 6. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha van benne önérzet, akkor nem fog visszaengedni. Persze, egy darabig még ugyanúgy szeretett, de azóta már erőt vett benne a düh és a csalódottság. Ez így természetes.


Esetleg akkor van esélyed, ha tényleg határozottan és tartósan kimutatod neki, hogy tényleg megbántad. De azt is úgy, hogy közben ne menj át szánalmas önalázásba. Mindenesetre elég rizikós, és ha sikerül is, akkor se biztos, hogy lesz még minden olyan, mint régen. De azért csak próbáld meg, fő az optimizmus! :)

2009. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a 2. valaszolo vagyon, velem 2 honapja szakitott a parom 1,5 ev utan, de nalunk inkabb a tavolsag, komplikaciok miatt lett vege, ugy hogy mindketten szerettuk egymast, talan o kevesbe, mert kepes volt kimondani, hogy vege. En neha ugy erzem, ha kerne, barmikor visszafogadnam, de neha ugy erzem, elarultak, mert tudta, mennyire szeretem. Szoval igy a masik oldalrol nezve, hagy beken egy ideig es csak akkor..hangszulyozom, csak akkor kezdemenyezz, ha tudod, hogy valami valtozott, es biztos vagy benne, hogy amiert szakiottal vele korabban, mar nem fog az utatokban allni. Akit valaki igy megbantott, nagyon nehez megbocsatani, en meg azota sem tudtam, de haladok afele es remelem, ha tulteszem magam rajta, baratok leszunk.
2009. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amiért szétmentünk, az már megszűnt. Igazából mindkettőnk hibája volt, hogy akkor én azt a döntést meghoztam. Remélem tényleg sikerül újrakezdenünk. Tudom, hogy nem lesz könnyű, de ennyire megbánt döntésem, minthogy Őt elhajítottam, még nem volt.

2009. máj. 6. 22:38
 10/10 anonim válasza:
Egyszerűen, te vagy a jobb
2011. márc. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!