Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy minnél több idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy minnél több idő telik el a szakítás után, annál nehezebb visszaszerezni a párunkat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, bármit megtennék érte, rontani már nem ronthatok a helyzetemen, de megoldani azt meg tudnám. Mit tehetnék, hogy újra belém szeressen a volt barátom?

4 hónapja szakított, van még esélyem, vagy teljesen elfelejtett már?


2011. máj. 6. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
4 hónap bőven elég rá h tovább lépjen, de ha még nem tette meg van esély. De általában nem viccből szakítanak az ember
2011. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A továbblépésen az új barátnőt érted? Mert nem beszélünk azóta, nem is látom, tehát nem tudom, mi van vele.
2011. máj. 6. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem az idő elteltével arányosan nehezebb visszaszerezni a párodat, viszont fordítottan arányos az, hogy sztem több idő után sokkal komolyabb lehet a kapcsolatotok, minthogy 2 hét után na jó járjunk..
2011. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez valóban így lehet.

Mi 1 évet jártunk, de nagyon szeretem még őt. Vissza akarom kapni, de szakított, mert az utolsó 1 héten nem érezte a lángoló szerelmet(egy nagy veszekedés után) . :S

Mivel addig nagyon szerelmes volt, azt hitte, nem is szeretm már újra belém,és szakított. Én meg megőrülök, azóta nincs életem.

Amúgy 24 évesek vagyunk, a leírtak alapjánz talán kevesebbnek tűnünk, de elég labilis a volt barátom lelkivilága.

2011. máj. 6. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
továbblépésen nem feltétlen egy új vkit értek de akár az is lehet. Ha van már vkije akkor kb 0% az esélyed, de tovább lépni úgy is lehet ha nincs senkije. Úgy értem h betett téged egy képletes dobozba és már csak emlék vagy neki. Nincsenek aktív érzelmei, és 4 hónap erre elegendő lehet, szóval a kérdésedre a válasz: igen egyre nehezebb lesz visszaszerezni
2011. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24??? Tényleg nem gondoltam vna... hát sztem akkor mondjuk lehet h több az esélyed mert ha tényleg labilis, akkor lehet rájön, h hülye volt, de azért 4 hónap az akkor is sok
2011. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És szerinted mit kellene tennem, hogy visszakapjam?

Van ötleted? :)

2011. máj. 6. 22:12
 8/9 A kérdező kommentje:

Mert ha fiatalabbak lennénk, akkor nem jönne rá, hogy hülye volt?

Érdekes összefüggések ezek. :D

2011. máj. 6. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Mérlegeld, hogy tényleg annyira fontos-e, és minél objektívebben lehetőleg érzések nélkül.


Szakítás után én is vissza akartam szerezni, de most már kezdem úgy érezni hogy nincs értelme. Talán idővel ha eleget változunk lesz valami, addig max pár havonta egy telefon, szia-szeva mi van veled...

2011. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!