Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után azonnal csajozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után azonnal csajozik, miért?

Figyelt kérdés

5 év után szakítani akart, hitegetett napokig másnak már azt mondta, hogy szakítani fogunk. Interneten közölte velem a dolgot, hogy egyedül akar lenni és jó ez így neki és, hogy másnap átjön a dolgaiért. Még át se jött a dolgokért, de már egy lányt megkeresett, hogy rég tetszik neki és nem akar-e vele összejönni. A lány kikosarazta.

Pár napja még azt mondta szeret és sírt velem együtt és itt aludt stb.

Egyszerűen nem értem a dolgot, hogy még ki se hűlt a kapcsolat át se jött kimondani, hogy ennyi meg a cuccaiért, de már más lány után fut.



2012. jún. 20. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen volt minden 1000%-ig jó. De azt gondolom normálisan is hitegetés nélkül is lezárhattuk volna a dolgot és nekem is könnyebben menne. Plusz nem az első lányra rámenni főleg ha tudja, hogy visszahallom. :(
2012. jún. 20. 10:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert már rég ellaposodott a dolog vagy már nem szerelmes beléd. Uj kalandokat, érzéseket akar. Ami nem megy, nem kell eroltetni. En is jártam így. 3 év után sms-ben dobott ki, nemsokra rá már egy másik novel volt. Tudod, uj sepru jol seper. Majd másfél év mulva felkeresett. Mégsem volt olyan szép minden az uj csajjal. En már jártam valakivel (ma már a férjem és a kislányom apja), így kikosaraztam. Nem bántam meg, hogy végul is szakítottunk. Se veled, se nélkuled kapcsolat volt. 3 év alatt vagy 5x szakítottunk. Most van egy gyonyoru családom és boldog vagyok.
2012. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jajjj... Nyár van, buli van,éli fiatalkorát. JÓL TESZI!!
2012. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A konkrét szakítást megelőzte a gondolat, hogy szakítani akar veled, az pedig nem egy pillanat műve. "Azt mondta szeret" - ezzel annyi, de annyi pasi jut be még egyszer-kétszer a jól megszokott lyukba, hogy az már elképesztő. Aztán jön majd egy csaj, aki nem fogja kikosarazni, téged úgy fog eldobni mint egy darab rongyot, de mielőtt felfognád a dolgot, még odalöki: "én már ezerszer megmondtam, hogy mindennek vége!" Nem érted a dolgot?: menni is akar, de kapni is, amíg nem lesz másik csaj, addig te is megteszed.

Első válaszadó: 3 év után sms-ben szakítani, másfél év múlva meg újrapróbálkozni? Vastag bőr és nagy adag önbizalom kellett hozzá a pasi részéről. Jó olvasni, hogy jól jöttél ki ebből a helyzetből!

2012. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát visszakapni nem akarom már. Nagyon fáj, hogy ezt csinálja velem és szeretem, de nem és kész.


Nem jutott be abba a bizonyos bugyiba se itt se ott. Még másnap is mondogatta, hogy szeret így meg úgy amikor tudta, hogy esély nincs arra, hogy lefekszek vele.

2012. jún. 20. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!