Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok eggyüt a barátnőmmel..ez alatt töbször lefeküdtünk..tudni kell hogy nem én vagyok az első neki..de én már nem érzek ugy iránta ahogy az elején..és már nem nagyon aakrom ezt a kapcsolatot..de nem tudom hogy mondjam el neki...mert ismerve őt képes lenne bármire ha szakíttanánk..olyanokat mond, hogy nem tudja mi lenne vele ha szakitanánk...nem tudja nélkülem elképzelni az életét..és még ilyen dolgok..HELP PLS!

2012. jún. 26. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hány évesek vagytok?...
2012. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szánalomból ne maradj vele..hidd el fontosabb az élete,mintsem a szakításotok után bmi komolyabbat tegyen..lehet megkarcolgatja majd magát,h mutass amennyire fáj,de nm fogja megöngyilkolni magát ez kb fix..2 hónap az 2 hónap,nem 2 év vagy évtized.


Szakítás pedig..náluk mondjuk,h ne neki kelljen hazamenni,leülteted,megmondod neki amit fent írtál,és h sajnálod,nem tehetsz erről,ne haragudjon..a legyünk barátok mondatot viszont neeeeeeeeeeeeeeeeeee!

2012. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért gondold meg. képzeld el magad az ő helyében.
2012. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél hozzá őszinte.Fájni fog neki,ragaszkodik hozzád.Ki fogja bírni,az idő mindent meggyógyít.
2012. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszii az eddigi válaszokat:)) amúgy 17-18
2012. jún. 26. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hónap után nem lehetnek komoly érzéseitek, mivel még alig ismeritek egymást.

aki meg ilyet mond, az ugy sem csinál semmit magával emiatt ne aggódj, a lényeg h legyél vele őszinte elmondod neki röviden és ennyi, pár nap és túl lesztek egymáson mivel Csak 2 hónapról van szó :)

2012. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!